Середа, 21 березня 2018p.
Евро Грошi UA CPS
МОРЕ ГРОШЕЙ UA
Loading...
Creditup UA CPL

Очільник Буковини Ванзуряк перевірив роботу Неполоковецького хлібокомбінату (фото)

Очільник Буковини Ванзуряк перевірив роботу Неполоковецького хлібокомбінату (фото)
www.oda.cv.ua

2 червня, в рамках робочої поїздки, голова обласної державної адміністрації Роман Ванзуряк відвідав Неполоковецький хлібокомбінат, що на Кіцманщині, де оглянув виробничі потужності підприємства та поспілкувався з його керівництвом.

Директор ДП «Неполоковецький КХП» Володимир Чопик поінформував Романа Ванзуряка про фінансово-господарський стан комбінату, а також звернув увагу очільника краю на основні проблемні питання, вирішення яких потребує сприяння голови облдержадміністрації.

Так, одним з ключових є питання забезпечення підприємства зерном у обсязі, достатньому для ґарантування продовольчої безпеки в області. Роман Ванзуряк відзначив важливість озвученого питання та пообіцяв посприяти у його вирішенні.

«Я дав доручення Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації звернутися до керівників усіх агрохолдингів та фермерських господарств краю з пропозицією першочергово наповнити регіональний резервний фонд на 2014-2015 маркетинговий рік на рівні 15 тис. тон зерна, - зазначив голова облдержадміністрації. - Це дозволить забезпечити хлібопекарські підприємства області борошном у кількості, достатній для встановлення збалансованого рівня цін на хлібобулочні вироби впродовж вказаного періоду».

Він також наголосив на необхідності відновлення роботи місцевого комбікормового заводу. Для цього, на думку керівника крайової виконавчої влади, необхідно залучити галузевого інвестора.

Фото

Оцінити матеріал:
(1 Голосувати)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...
Альфа-Банк UA CPL

Нові блоги

MILOAN UA CPL

Опитування

Які політичні партії ви підтримуєте?
БПП Солідарність - 8%
Фронт Змін - 3.6%
Батьківщина - 9.4%
Самопоміч - 13%
Радикальна партія - 0.7%
Свобода - 8%
Опозиційний блок - 3.6%
Наш край - 0.7%
Народний контроль - 0.7%
Рух нових сил - 5.1%
ДемАльянс - 0%
Громадянська позиція - 2.9%
Інші партії - 2.9%
Не підтримую жодної партії - 41.3%
Всього голосів: 138

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення