Вівторок, 25 лютого 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

Михайло Папієв: Як іноді правоохоронці «допомагають» бізнесу – добре відомо (фото)

Сьогодні, 5 червня, в облдержадміністрації відбулася розширена нарада з питань створення умов для роботи малого та середнього бізнесу на теренах Чернівецької області.

Крім керівників крайової влади – голови облдержадміністрації Михайла Папієва, його заступників, голови обласної ради Михайла Гайничеру, участь у засіданні взяли керівники правоохоронних та контролюючих органів, судів, голови райдержадміністрацій та районних рад, міськвиконкомів, керівники структурних підрозділів та територіальних відомств виконавчої влади, керівники малого та середнього бізнесу. Також у нараді взяли участь представники Адміністрації Президента України, МВС, СБУ, ДПС.

Звертаючись до учасників наради, голова облдержадміністрації Михайло Папієв відзначив, що питання взаємодії бізнесу та контролюючих і правоохоронних органів назріло вже давно.
«Не почуваються наші підприємці захищеними, не має у них відчуття, що держава, її представники на місцях в особі чиновника місцевої адміністрації, податківця, міліціонера, інспектора допомагають їм в роботі. Дуже часто, якраз навпаки – заважають, - зауважив Михайло Папієв.
- Так от: цих проблем треба позбутися. Права громадян, Конституція і закони України - це те, на сторожі чого ми повинні стояти. Цього вимагає від нас Президент України, цього вимагає українське суспільство».

За його словами, завдяки ініціативам Президента та Уряду внесені зміни до законодавства та нормативних документів, які сприяють розвитку бізнесу і громадянського суспільства в цілому.
По-перше, обмежено права на перевірки суб’єктів господарювання, які обрали спрощену систему оподаткування.
По-друге, дії контролюючих органів першочергово повинні мати превентивний характер.

«У будь-якому разі перевірки не повинні перешкоджати господарській діяльності підприємства, доводити до його зупинки чи банкрутства, - сказав Михайло Папієв.
- Бо як іноді правоохоронці «допомагають» бізнесу – добре відомо. Орієнтуватися треба на європейські стандарти роботи фіскальних органів». Водночас голова крайової виконавчої влади звернувся до представників бізнесу: «Не бійтеся казати правду про свої стосунки з контролерами і інспекторами, активізуйте роботу своїх громадських організацій, наполягайте на участі ваших представників у проведенні перевірок контролюючими органами. У разі необхідності звертайтесь на нашу гарячу лінію, в критичних ситуаціях телефонуйте на «губернаторський» номер - моя реакція буде оперативною і об’єктивною». 

Михайло Папієв у вступному слові наголосив, що основні завдання для правоохоронних та контролюючих органів - легалізувати бізнес, вивести заробітну платню з тіні, але не через тиск, а через профілактичну роботу і доброзичливе ставлення до людей та підприємців. Він додав, що між владою і підприємцем повинна бути довіра: якщо не буде довіри – не буде нових робочих місць, не буде бізнесу, не буде розвитку.

«Це треба усвідомлювати – аж до безпосереднього виконавця. Ніхто не має права своїми навмисними чи необдуманими діями чинити на власний розсуд, кому як заманеться, і, таким чином, дискредитувати державу і владу, - підкреслив Михайло Папієв. - В нашій області в короткий час має бути зроблено все, щоб не було жодної перешкоди розвитку бізнесу, роботі органів місцевого самоврядування та інститутів громадянського суспільства».

Фото

Оцінити матеріал:
(1 Голосувати)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...
Альфа-Банк UA CPL

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення