Понеділок, 21 червня 2021p.
Оксфорд Медікал варикоз

Обласний військовий комісар Віталій Чурай розповів, як проходитиме часткова мобілізація на Буковині

28 липня, в приміщенні Чернівецького обласного військового комісаріату відбувся брифінг обласного військового комісара Віталія Чурая щодо проведення часткової мобілізації на Буковині.

За його словами в області проводиться третя черга часткової мобілізації, метою якої є підтримання обороноздатності держави та завершення проведення антитерористичної операції. Нині ж триває уточнення списків громадян, які відповідно до чинного законодавства підлягають призову, проте не всі вони будуть відібрані для проходження військової служби.

«Зараз усі військовозобов'язані отримують мобілізаційні розпорядження, а не повістки, – зазначив обласний військовий комісар. – І у разі оголошення відкритої мобілізації вони будуть призвані до війська. Окрім цього, ми завжди надаємо перевагу добровольцям, які бажають служити у Збройних силах України. До слова, всі, хто виявив бажання стати військовослужбовцем за контрактом, направлялися у ті військові частини, які їм найбільше підходили».

Також відповідаючи на питання журналістів щодо проведення ротації військовослужбовців Віталій Чурай зазначив, що зараз немає можливості для проведення ротації всіх військовослужбовців, задіяних у проведенні антитерористичної операції, втім їм надаватимуться 10-денні відпустки. «Ми будемо клопотати перед вищим військовим керівництвом про те, щоб до вояків було доведено графіки їхніх відпусток», – зазначив обласний військовий комісар.

Віталій Чурай також додав, що пріоритетним завданням для області є формування прикордонного загону для посилення обороноздатності регіону.

Оцінити матеріал:
(4 голосів)


...

Коментарі


Оцінити коментар! +1 сергей
Этот мусор из потенциальных предателей Украине не нужен! Коммисар не парься! Деньги время надо тратить на патриотов! И ни какого соцэконом развития Буковины! Строчку удалить из Держ бюджета Украины!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +3 От имени комиссара
Мусор - это ты. а ты падла знаешь что комиссар отпахал два года в Афгане пока ты Сирожа ел пил жрал или вообще еще не был на этом свете и не портил землю своим присуствием[цен зура] ты!!!!!!!!!Это не комиссар падла, а те генералишки пузатые из генштаба - весь свой гнев направь туд а комиссара не трогай - убью!!!!!!!!!!! !
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! -1 Вадим
Хто із Сторожинця НЕ ІДІТЬ ВОЮВАТИ!!!!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +1 НВ
Для создания авторитета нашей области в Украине, в первую очередь ДОЛЖНЫ УЙТИ В АТО губернатор Ванзуряк, его зам.-Рибак, пом.Терновецкий ! Это послужит примером. Они молодые, дородные, не выработанные,.. . Помощь армии на востоке будет неимоверная! А областью, действительно, пусть руководит Мунтян, человек с житейским и производственны м опытом.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення