Середа, 05 серпня 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

Чернівецька область може прийняти ще 930 вимушених переселенців

Чернівецька область може прийняти ще 930 вимушених переселенців

Станом на 1 серпня 2014 року в Чернівецькій області перебуває 818 вимушених переселенців із Автономної республіки Крим та східних областей України. Область може прийняти ще 930 переселенців.

Про це під час прес-конференції 5 серпня повідомив заступник директора Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Юрій Півень.

Він повідомив, що до органів виконавчої влади, фондів, волонтерів звернулась 941 особа. З них: 304 особи - з АР Крим, 437 - з Донецької обл., 190 - з Луганської обл., 10 - з інших південно-східних областей України. Із вказаної кількості зареєстрованих 123 особи виїхали за межі області.

Третину переселенців, які зареєструвалися в області становлять діти, віком до 18 років. Чимало й працездатних чоловіків – 204 особи.

Значна кількість переселенців мешкає у приватному секторі, у родичів, знайомих – 717 осіб, решта: в установах соціального захисту населення - 11 осіб, в гуртожитках - 48 осіб, готелях - 18 осіб, 24 особи - в Банченському Свято-Вознесенському чоловічому монастирі.

Більшість осіб (612) мешкає у м. Чернівці, а 206 осіб проживають у районах.

Як повідомив Юрій Півень, із числа вимушених переселенців в області зареєстровано 8 інвалідів, в тому числі 3 дитини інваліди з дитинства. У всіх дітей в наявності індивідуальна програма реабілітації. Також сім’ям, які звертались до органів соціального захисту населення виділено одноразову фінансову допомогу за рахунок коштів Обласної комплексної програми соціальної підтримки малозабезпечених верств населення «Турбота» або однойменних районних програм.

До міськрайуправлінь праці та соціального захисту населення звернулось 55 осіб щодо отримання різного роду соціальних виплат. 34 особам допомоги призначені і нараховані, 30 з них –вже виплачені.

Працівниками соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді області проінспектовано 43 такі сім’ї та 11 осіб. Надано допомогу у задоволенні виявлених потреб.

Оцінити матеріал:
(1 Голосувати)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення