Понеділок, 21 червня 2021p.
Оксфорд Медікал варикоз

Прокурор Буковини Павло Ванзуряк: «Ні в кого не буде можливості розслабитися. Це я Вам можу гарантувати!»

Прокурор Чернівецької області Павло Ванзуряк провів розширене засідання колегії за підсумками роботи органів прокуратури Буковини у першому півріччі 2014 року.

У засіданні взяли участь керівники структурних підрозділів апарату прокуратури, міськрайспецпрокурори та їх заступники.

У вступному слові прокурор наголосив, що сьогодні Україна переживає буремні та трагічні часи. Найважливіше завдання, яке стоїть зараз перед працівниками прокуратури - зберегти Конституційний лад у державі, зокрема на Буковині, сприяти відновленню законності та правопорядку.

В умовах складної суспільно-політичної та соціально-економічної ситуації у державі органи прокуратури області докладають усіх зусиль, щоб сумлінно виконувати свої професійні обов’язки.

Так, завдяки скоорденованим зусиллям правоохоронних органів закріплено позитивну тенденцію до зниження у регіоні рівня злочинності, у тому числі серед неповнолітніх. Більш, ніж у двічі зменшилась кількість умисних вбивств. Слідчі апарату прокуратури області, у відповідності до Перехідних положень КПК, скерували до суду 17 кримінальних проваджень. Кількість укладених угод про визнання винуватості перевищує 70%.

«Однією зі складових відновлення довіри людей до органів прокуратури є викорінення корупції у власних лавах. Це одна із основних вимог не лише до керівника прокуратури. З нетерпимістю до корупційних проявів з боку колег повинен ставитися кожен наш працівник» - зауважив Павло Ванзуряк.

Щодо запобігання та протидії корупції в регіоні, завдяки організаційно-практичним та координаційним заходам, спрямованим на ефективне застосування антикорупційного законодавства правоохоронні органи області скерували до суду з обвинувальним актом 24 кримінальні провадження про корупційні правопорушення.

Посилено нагляд за додержанням спецпідрозділами, які ведуть боротьбу з організованою злочинністю, законів при провадженні оперативно-розшукової діяльності. Прокуратура області скерувала до суду з обвинувальними актами 5 кримінальних проваджень про злочини, вчинені у складі організованих груп, 3 з яких - у сфері економіки.

Підвищено увагу до питань захисту конституційних прав і свобод громадян та інтересів держави. Проведено низку наглядових перевірок у сферах додержання законодавства про оплату праці, соціального захисту інвалідів, охорони здоров’я, у бюджетній системі, сферах водних відносин, використання надр, законів про адміністративні правопорушення в діяльності органів внутрішніх справ, насамперед при адміністративному доставленні та затриманні громадян тощо.

Проведено перевірки додержання законодавства у сфері охорони дитинства. Завдяки принциповій позиції прокурорів реально захищено права понад 400 дітей, на їх користь виплачено майже півмільйона гривень.

Діяльність прокуратури на нових засадах у некримінальній сфері, загалом, дозволила відійти від практики проведення безпідставних перевірок, підміни контролюючих органів, реагування на незначні порушення закону.

У процесі реалізації повноважень щодо нагляду за додержанням і застосуванням законів розпочато 57 кримінальних проваджень, кожне друге з них направлено до суду з обвинувальним актом. За реагування прокурорів відшкодовано понад 18 млн. грн.

У сфері земельних відносин підвищено ефективність наглядової діяльності. Повернуто державі 155 га землі .

У своєму заключному слові прокурор зауважив: «Всі завдання, які перед нами ставить суспільство, колегія Генеральної прокуратури України та особисто Генеральний прокурор України мають бути виконані. І вони будуть виконані!"

На завершення засідання колегії Павло Ванзуряк наголосив на чіткому виконанні прийнятого колегією рішення, спрямованого на посилення ефективності прокурорсько-слідчої діяльності у протидії злочинності, з питань захисту прав і свобод громадян та інтересів держави, що сприятиме підвищенню рівня законності в державі та в регіоні.

Прес-служба прокуратури Чернівецької області
Оцінити матеріал:
(1 Голосувати)


...

Коментарі


Оцінити коментар! 0 Нат алія
Угу... Як футболили, так і футболять. Син загинув ще у 2007 році, а вони, змінивши вже більше 20 слідчих, досі не можуть передати справу до суду, бо не вигідно щоб РЕМ був відповідачем, а те, що 13-річну дитину вбило струмом в 10 тисяч вольт на території школи - то їм байдуже... наволоч... аж гидко читати про їхні "досягнення"
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення