Вівторок, 02 червня 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

В Герці з'явиться 22 фахівця з соціальної роботи

 В райдержадміністрацї Герцаївського району провели семінар-нараду для місцевих голів з питань впровадження в громадах фахівців з соціальної роботи на селі.

   Про те як реалізуються на практиці соціальні ініціативи Президента України в сфері надання соціальних послуг, розповіли сьогодні міському та сільським головам району директор обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та голова райдержадміністрації
.  Зокрема, під час наради учасників ознайомили з основними етапами та принципами запровадження в громадах фахівців із соціальної роботи, вимогами до кандидатів на посади зазначених фахівців та коло обов’язків, що на них покладатиметься.

   Незабаром в штат районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді планується додатково ввести посади 22 фахівців з соціальної роботи, які на місцях здійснюватимуть професійну діяльність з надання соціальних послуг сім’ям з дітьми, що перебувають в складних життєвих обставинах, сім’ям опікунів, піклувальників, прийомним сім’ям, дитячим будинкам сімейного типу, вразливим категоріям дітей. За підсумками наради місцевим головам доручено сприяти забезпеченню соціальних фахівців робочим приміщенням, надано ряд рекомендацій щодо налагодження з ними тісної співпраці задля максимально ефективної роботи з «проблемними» та соціально незахищеними сім’ями, своєчасного виявлення проблем, «вразливих» категорій, попередження негативних явищ, надання таким сім’ям необхідної допомоги.
Оцінити матеріал:
(1 Голосувати)


...

Коментарі


Оцінити коментар! 0 Владік
І все безтолково...
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення