Вівторок, 07 липня 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

Генеральна прокуратура завітала з візитом до Сокирянської колонії (фото)

16 вересня 2014 року Сокирянську виправну колонію відділу Державної пенітенціарної служби в Чернівецькій області (№ 67) з робочим візитом відвідали начальник відділу Генеральної прокуратури України Плахотник Олександр Петрович, старший прокурор прокуратури області з питань нагляду за додержанням законів при виконанні судових рішень у кримінальних провадженнях, а також при застосуванні інших заходів примусового характеру, пов’язаних з обмеженням свободи громадян старший радник юстиції Балакін Віталій Миколайович а також прокурор Сокирянського району радник юстиції Шевчук Олександр Іванович.

Про це повідомляє прес - служба відділу ДПтС України в Чернівецькій області.

Під час візиту, у супроводі начальника виправного закладу полковника внутрішньої служби Геннадія Мартинюка та його заступників, було здійснено обхід виробничої зони, житлових приміщень, їдальні для засуджених де перевірено якість приготування їжі. Крім того гості перевірили пекарню, православний храм, молитовний будинок та провели прийом засуджених з особистих питань. Скарг та заяв на умови утримання від засуджених, які відбувають покарання в установі до представників прокуратури не було.  

Основними питаннями, якими цікавились засуджені, це застосування заохочувальних норм законодавства до осіб з тривалими термінами покарання, питання працевлаштування після звільнення та постановки на облік в органах внутрішніх справ України.

За результатами обходу було проведено нараду на якій представники прокуратури відзначели, що умови утримання та дотримання законності в Сокирянській виправній колонії (№ 67) знаходяться на належному рівні, однак зупинятись на досягнутих результатах не варто, оскільки з урахуванням сьогодення є питання, над якими персоналу установи необхідно ще працювати.

«Пріоритетними завданнями пенітенціарної служби є покращення умов тримання засуджених, приведення даних умов до європейських стандартів, проведення відповідної виховної роботи із засудженими під час відбування покарання та підготовка до їх звільнення».-зазначив очільник Сокирянської виправної колонії Геннадій Мартинюк.

Оцінити матеріал:
(1 Голосувати)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення