Неділя, 28 лютого 2021p.
Оксфорд Медікал проктолог

В Кельменцях ловитимуть "дітей вулиць" рейдами розважальних закладів

У Кельменецькому районі відбулася нарада з питань попередження дитячої безпритульності та бездоглядності

Сьогодні у форматі «круглого столу» відбулася нарада з питань організації та координації роботи з сім’ями, які опинилися в складних життєвих обставинах, попередження дитячої безпритульності та бездоглядності, насильства в сім`ї та пропаганди здорового способу життя, яку провела перший заступник голови районної державної адміністрації.


  Участь у нараді взяли керівники окремих структурних підрозділів райдержадміністрації, представники прокуратури району, районного відділення управління Міністерства внутрішніх справ України в Чернівецькій області, центральної районної лікарні та місцевого самоврядування. В ході наради основна увага була приділена координації дій всіх служб, які працюють в інтересах дітей, проведенню заходів, спрямованих на попередження випадків насильства в сім`ї, негативних явищ серед дітей, забезпечення організації змістовного дозвілля дітей.

  За результатами проведеної наради доручено розробити графік рейдів-перевірок у вечірній час розважальних закладів району, організувати проведення профілактичних заходів, направлених на попередження дитячої бездоглядності і безпритульності, правопорушень, травматизму, нещасних випадків серед дітей під час літніх канікул із залученням структурних підрозділів райдержадміністрації, забезпечити термінове інформування служби у справах дітей райдержадміністрації у разі виявлення випадків загибелі або травмування дітей, забезпечити взаємодію служб у справах дітей, закладів освіти, лікувальних установ з працівниками міліції, покращити стан соціального супроводу неблагополучних сімей, сімей піклувальників, прийомних сімей.
Оцінити матеріал:
(1 Голосувати)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення