Вівторок, 26 січня 2021p.
Оксфорд Медікал проктолог

На Буковині люстрували директора Вижницької гімназії

За зверненням вчительського колективу Вижницької гімназії у Чернівецькій області звільнили директора навчального закладу Лідію Калинич.

Проти директора виступили 27 учителів гімназії з 34. Вони мали намір страйкувати, якщо їх вимоги не виконають.

- Прийняв рішення про звільнення директора, - розповів начальник відділу освіти Вижницької РДА Михайло Андрич. -. Спершу ми їй пропонували самій написати заяву на звільнення, а вона поставила вимогу, щоб дати їй повну вчительську ставку. Я викликав учителів. Коли вчителі віддали їй свої години (бо у гімназії мало годин), вона вже тоді захотіла йти з посади. А я тоді взяв і зачитав наказ про звільнення, який був підготовлений. Другого виходу не було.

З 9 жовтня в гімназії вчителі оголосили страйк. Вони мали бути присутні в класах, але не проводити уроки. Страйк мав тривати доти, доки директор не піде з посади.

- Ця історія тягнулася протягом місяця, - зауважив Михайло Андрич. - Мусив приймати рішення, бо 27 вчителів виступили проти директора, та ще й оголосили бунт. По статті, за якою звільнено директора гімназії, вона також не має права вчителювати.

molbuk.ua

Оцінити матеріал:
(2 голосів)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення