Неділя, 06 грудня 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

Глибоцьким школярам популяризували робітничі професії

Глибоцьким школярам популяризували робітничі професії
Кожен з нас самотужки визначає професійне майбутнє, будує кар’єру.

  Вислуховуємо знайомих, радимося з батьками та учителями, сперечаємось з друзями. Старшокласникам важко визначити власні здібності, інтереси, вони не готові до здійснення обгрунтованого професійного вибору. Учнівська молодь мало знає про професії, які існують на ринку праці, часто легковажно та поверхнево ставиться до вибору майбутньоно фаху, не усвідомлює його значення.

  З метою підвищення рівня поінформованості учнів про світ професій, популяризації робітничих спеціальностей, допомоги їм у професійному самовизначенні для школярів Глибоцької загальноосвітньої школи №1 відбувся День відкритих дверей районного центру зайнятості. Увагу його учасників акцентовано на питаннях важливості правильного вибору професії – запоруки подальшого успіху в житті людини. Директор Глибоцького РЦЗ О. О. Заблотовська підкреслила, що завдяки новітнім технологіям, які має державна служба зайнятості, молоді люди можуть пройти профдіагностичне тестування і визначити, чи підходить їм певна професія.

  Також у центрі зайнятості можна ознайомитись із навчальними закладами, що здійснюють професійну підготовку. – Особливо важливим моментом для вирішення цієї проблеми є проведення систематичної інформаційно-роз’яснювальної роботи, просвітницьких та профінформаційних заходів, екскурсій на підприємства зі школярами та молоддю, – наголосила Олена Октав’янівна. А ще служба зайнятості у співпраці з соціальними партнерами здійснює професійне навчання на конкретне замовлення роботодавця. З випускниками проведено профорієнтаційні бесіди щодо потреб та вимог сучасного ринку праці, важливості вдалого професійного вибору для кожної людини.

  Захід засвідчив, що профорієнтаційна робота в школах має бути невід’ємним компонентом програми навчання та виховання. Адже тільки спільними зусиллями усіх зацікавлених сторін можна вирішувати питання працевлаштування молоді та сприяти підвищенню мотивації учнів до опанування робітничими професіями відповідно до вимог та потреб ринку праці. За словами старшокласників, захід їм дуже сподобався. Адже він проходив у групових дискусіях, рольових іграх, з використанням тематичних та рухливих вправ.
Оцінити матеріал:
(2 голосів)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення