Понеділок, 23 вересня 2019p.
Оксфорд Медікал проктолог

Бійцям восьмого Чернівецького окремого моторизованого батальйону потрібні буржуйки, оргтехніка та теплий одяг

Бійцям восьмого Чернівецького окремого моторизованого батальйону потрібні буржуйки, оргтехніка та теплий одяг

Вірю, ми не розчаруємо наших бійців!

Минулого разу при особистій поїздці в кінці серпня до бійців 8-го Чернівецького окремого моторизованого батальйону ім. Данила Галицького мені здався дуже тривожним стан життєзабезпечення бійців батальйону на тлі майбутньої зими. В одному місці бійці змушені були розташовуватися в наметах і проживати поруч з рибопереробним комбінатом, що було зовсім не зручно. Інші розташовувалися в польових умовах і попередньо планували зимувати в бліндажах на відкритому місці біля моря. Також деякі бійці розміщувалися в колишньому напівзруйнованому військовому містечку.

Добре, що завдяки допомозі місцевої влади та самоврядування офіцери батальйону впродовж літнього періоду знайшли можливість розташувати особовий склад 8-го Чернівецького окремого моторизованого батальйону ім. Данила Галицького в прийнятних приміщеннях майже у всіх місцях дислокації військового підрозділу. У робочому порядку також вирішується теплозабезпечення місць проживання військовослужбовців.

Однак спільними зусиллями місцевої запорізької і чернівецької влади, а також громадян слід виправити низку досі не вирішених проблем.

Насамперед, відсутність нового зимового військового обмундирування, єдині комплекти якого, за словами багатьох військовослужбовців, бійці отримували ще в травні при передислокації з Чернівців у Запорізьку область. Але військова форма, раніше надана волонтерами, не покриває й частини потреби. Також у військових виникла проблема з оргтехнікою, адже сильний буревій понівечив комп'ютери та іншу техніку. Велика проблема у бійців і з теплозабезпеченням, їм необхідно надати хоча б невелику кількість котлів або ж буржуйок.

Як показала практика несення військової служби, задля значної економії паливно-мастильних матеріалів та ефективного виконання доручень командування вкрай доцільно було б отримати мото або вело транспорт. Таке відповідне звернення від керівництва батальйону було скеровано до мене. Щодо його вирішення, я буду спілкуватися з підприємцями, державними та комунальними органами. Важливим є забезпечення бійців продуктами, питною водою та теплими речами на зиму. Запасів їм вистачає всього на два-три тижні. Тому необхідно якнайшвидше забезпечити наших земляків всім необхідним.

Я сподіваюсь ще й на те, що інші політики, зокрема депутати рад різних рівнів, також виявлять бажання побувати і поспілкуватись з нашими героями. Для бійців це надважливо – відчувати підтримку збоку представників державної влади. Моральна підтримка в такій ситуації чи не найважливіша для хлопців. Вірю, ми не розчаруємо наших бійців. Віталій Мельничук, голова Чернівецької обласної організації ВО "Свобода"

Оцінити матеріал:
(1 Голосувати)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...
Альфа-Банк UA CPL

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення