Неділя, 29 березня 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

Позичальники, які мають трьох і більше дітей, звільняються від сплати відсотків

Про це інформує голова Чернівецького обласного фонду підтримки індивідуального житлового будівництва на селі Олена Верига.

За її словами, зміни до Правил надання кредитів індивідуальним забудовникам житла на селі затверджені відповідною постановою Кабінету Міністрів України від 17.05.2012 №506. Зміни, зокрема, передбачають збільшення максимальної суми кредиту на будівництво індивідуальних житлових будинків до 200000 гривень, на добудову, реконструкцію та придбання житла – до 100000 гривень.

Позичальники, які мають трьох і більше дітей, звільняються від сплати відсотків за користування кредитом, починаючи з дати подання копії підтверджуючих документів.
Згідно зі змінами, зменшується й перелік документів на отримання кредитів – відтепер надання довідки про наявність чи відсутність паю у забудовника вже не обов’язкове. Також договір поруки не потрібно завіряти нотаріально, збільшується можливість надання авансу з 25% до 30% від суми кредиту.

Оцінити матеріал:
(2 голосів)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...
Альфа-Банк UA CPL

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення