Субота, 06 червня 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

У Чернівцях переселенцям знайти роботу не просто (відео)

Офіційно працевлаштуватись у Чернівцях не та уже і просто кажуть волонтери.

Без документів і трудової книжки, які переселенці залишили вдома знайти роботу не просто, повідомляє телеканал "Чернівецький промінь".

З березня до центру зайнятості звернулося 116 переселенців з окупованих територій та зони АТО. Наразі на обліку перебуває 47 осіб. з двох тисяч переселенців понад сімсот неповнолітні, достатньо ж і пенсіонерів, працездатні ж не цураються жодної роботи.

{youtube}ORlurpC8T0Y{/youtube}
Оцінити матеріал:
(2 голосів)


...

Коментарі


Оцінити коментар! +2 лев
В села хай їдуть .Там влаштуватися просто.А їх поналазило в міста.потім будуть створювати нам проблеми.В села їх!!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +2 гість
Дуже добре,що не просто.А то вертатися додому не захочуть-до себе на донбас.А тут зараз школи російські будуть вимагати,грошов ої допомоги-бо всі їм щось винні.Дійсно,в села не йдуть.Їм міста подавай.А тоді дивіться,щоб нам не зробили ще одного донбасу.Відколи появилися в нашому місті-зразу криміногенна ситуація погіршилася!!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +4 гість
В нас теж -то квартиру власнику повністю спалили,то людей грабують.Робити нічого не хочуть.Мову українську і все українське зневажають.Їхал а одна знайома в автобусі-то одна переселенка нагло бучу вчинила,хамовит а,підступна.Доб ре,що наші мужики її зразу втихомирили.Це не українці.Дикі,п ідступні.Одним словом-нагла москальня.Хай їдуть до себе додому.Бо через них одні проблеми і не малі.Це міна сповільненої дії.Вони накликали війну в Україні.Хай відповідають за це .А не розлізлися по всій Україні на все готове! І не вірте,що вони зазомбовані.Ні! Вони ТАКІ є.Це їхня сутність.Це російські гени!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! 0 Антон
Ці переселенці ті ще шахраї, один кинув мене на гроші!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення