Середа, 18 вересня 2019p.
Оксфорд Медікал проктолог

На Буковині волонтери запроваджують документообіг при наданні гуманітарної підтримки

Свободівські волонтери запроваджують документообіг при наданні гуманітарної підтримки

Останні три поїздки, які свободівці здійснили 26 вересня, 15 жовтня та 2 листопада і чергова поїздка, яка планується в перших числах грудня, при наданні гуманітарної підтримки фіксується відповідними вихідними документами Чернівецької обласної організацієї Веукраїнського об'єднання "Свобода" з переліком наданої допомоги конкретним військовим підрозділам, блокпостам, добровольчим батальйонам чи на підтримку військовослужбовцям в конкретних медичних закладах та госпіталях.

Свободівці вважають, що саме така систематизація надання гуманітарної підтримки дасть можливість і волонтерам, і бійцям військових підрозділів відповідально ставитися до наданої людьми допомоги. Крім того, в момент прийому гуманітарної підтримки від організацій, підприємств, установ та підприємців, свободівці звертаються з проханням при можливості документувати накладними або актами передачі матеріальних цінностей.

Нажаль, в багатьох випадках ті хто надає підтримку категорично відмовляється від фіксації своєї допомоги та просять враховувати як загальну доброчинну підтримку без оприлюднення конкретної доброчинності.

Чернівецька обласна організація ВО «Свобода» за адресою м. Чернівці, Шевченка, 41 створила волонтерський Центр за особистою відповідальністю свободівців Віталія Кадука та Журавльва Олександра. «Саме тут проводиться збір та систематизація гуманітарних вантажів та готується в різні напрямки на південно-східні кордони України, в Луганську та Донецьку область гуманітарна підтримка до відправки.

Доставку бійцям-землякам кілька раз на місяць здійснюють свободівці, волонтерські групи та активісти, які для добра справи співпрацюють з свободівським волонтерським Центром на Шевченка, 41» - повідомив голова обласної організації ВО «Свобода» Віталій Мельничук.

Прес-служба Чернівецької обласної організації ВО «Свобода»

Оцінити матеріал:
(1 Голосувати)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...
Альфа-Банк UA CPL

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення