Вівторок, 18 лютого 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

На Буковині процедури дозвільного характеру будуть спрощені

іНа цьому наголосив перший заступник голови обласної державної адміністрації Георгій Галиць сьогодні, 20 червня, під час засідання обласної Координаційної ради з питань розвитку підприємництва.

  На засіданні йшлося про видачу документів дозвільного характеру державними адміністраторами «Дозвільного центру» Чернівецької міської ради, проблеми в сфері регуляторної політики та шляхи їх вирішення, забезпечення видачі документів дозвільного характеру відповідно до вимог чинного законодавства державною інспекцією з карантину рослин в області та вжиті заходи щодо спрощення існуючих дотепер процедур.

  У своїй доповіді керівник «Дозвільного центру» Чернівецької міської ради Петро Луців наголосив на необхідності впровадження системи електронного документообігу та автоматизованого обміну між державними адміністраторами та дозвільними органами задля налагодження ефективної роботи між державними адміністраторами та місцевими дозвільними органами. На засіданні обговорено також питання спрощення процедури отримання документів дозвільного характеру, збільшення чисельності державних реєстраторів на одну штатну одиницю у м. Чернівці та м. Новодністровськ. Відповідне доручення виконавчі комітети Чернівецької та Новодністровьскої міських рад повинні виконати до 1 жовтня цього року.

  Обласна Координаційна рада з питань розвитку підприємництва прийняла рішення про необхідність ввести посади державного реєстратора у Герцаївському, Глибоцькому, Заставнівському, Кельменецькому, Путильському, Сокирянському та Хотинському районах. Окрім цього, до 20 липня Державна інспекція з карантину рослин у Чернівецькій області, Головне управління ветеринарної медицини краю, районні державні адміністрації, виконавчі комітети Чернівецької та Новодністровської міських рад повинні організувати зустрічі та круглі столи з суб’єктами господарювання щодо роз’яснення порядку видачі документів дозвільного характеру службами карантину рослин та ветеринарної медицини.
Оцінити матеріал:
(1 Голосувати)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...
Альфа-Банк UA CPL

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення