П'ятниця, 18 вересня 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

У Миговому відбулись інтелектуальні змагання студентів з усієї України (фото)

27 лютого, на базі гірськолижного туристичного комплексу «Мигово» (с. Мигове Вижницького району) за сприяння Міністерства освіти і науки України, Міністерства у справах сім’ї, молоді та спорту України та за підтримки народного депутата України Максима Бурбака відбулося відкриття VII етапу проекту «Зимова Студреспубліка».

Цьогорічний захід об’єднав майже 40 учасників з усіх регіонів України, зокрема, українське студентство та молодь, в тому числі відомих українських філософів, політологів, економістів. Тема інтелектуальних змагань – «Прихід до влади нових політичних суб’єктів з метою радикальної модернізації України».

Особливістю проекту стало застосування формату організаційно-діяльнісної гри, під час якої кожен з учасників міг проявити приховані здібності, запропонувати унікальне бачення вирішення проблеми.

Відкрив змагання голова всеукраїнської молодіжної громадської організації «Студентська республіка» Павло Вікнянський. Звернувшись до присутніх з вітальними словом, громадський активіст зазначив, що зважаючи на складну ситуацію в державі, метою заходу є об’єднання найактивніших представників українського студентства та молоді навколо вироблення різних стратегій розвитку України; визначення умов, за яких радикальна модернізація країни стане можливою, та хто стане її рушійною силою.

Так, учасники гри розділилися на групи, кожна з яких намагалася відшукати вирішення поставлених перед ними проблемних питань, відтак презентувати найбільш обґрунтувані.

Як поінформував координатор ВМГО «Студентська республіка» у Чернівецькій області Володимир Карагяур, на сьогодні «Студреспубліка» – це найбільший в Україні студентський проект, якому вже більше 15 років. У Чернівцях він набув популярності з 2004 року. Власне діяльність організації, за словами активіста, покликана навчати студентів основам побудови громадянського суспільства у молодіжному середовищі; виховувати у молодих людей лідерські якості, спонукати до усвідомлення своїх конституційних прав та обов’язків.

Позитивним здобутками попередніх етапів «Студреспубліки», наголосив Володимир Карагяур, було запровадження стратегії розвитку міст Львів та Одеса. Переможці минулорічних проектів, чернівчани Володимир Палагнюк та Андрій Кравець, нині є впливовими фігурами молодіжної політики на Буковині.

Захід, за словами організаторів, триватиме до 02 березня 2015 року.
Оцінити матеріал:
(1 Голосувати)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення