Субота, 07 грудня 2019p.
Оксфорд Медікал проктолог

За "допомоги" оточення порошенківського нардепа з Путили експортуватимуть 310 вагонів лісу в Румунію

ДП “Путильське лісове господарство” буде експортувати цього року 310 вагонів лісової продукції в Румунію. Перевозити вантажі залізничним транспортом буде близька до нардепа від Блоку Порошенка фірма ТОВ «МЕДРУДТРАНС» за суму в понад 2 мільйони гривень.

Про це повідомляє "Агенція журналістських розслідувань".

Державне підприємство “Путильське лісове господарство”ще в лютому оголосивши тендер на перевезення вантажів залізничним транспортом (Послуги перевезення лісопродукції залізничним транспортом) - 310 вагонів за бажану суму в один мільйон 612 тисяч грн.

Перевезення замовлено зі станції с.Іспас—ст. Вадул-Сирет. Дослідивши дану інформації, можна сміливо говорити, що Державне підприємство “Путильське лісове господарство” буде експортувати 310 вагонів лісової продукції в Румунію.
 
Вже 26 березня Державне підприємство “Путильське лісове господарство” оприлюднило учасників, пропозиції та результати тендеру. І тут державні закупівлі не пройшли без дивних речей і без певних зв'язків деяких учасників тендеру.

Всього в тендері брали участь три фірми.

ТОВ«РЕСУРССНАБ» - з пропозицією 1 519 000,0 грн
ТОВ «МЕДРУДТРАНС» - з пропозицією 2 066 760,70 грн
ТОВ «МОНОЛІТТРАНСКОМПАНІ» - з пропозицією 2 190 760,70 грн

Всі три учасники повністю відповідали потрібним умовам.

Тому на початку 18 березня з'явилось повідомлення про акцепт пропозиції конкурсних торгів з учасником-переможцем ТОВ "РЕСУРССНАБ" з міста Києва - 1 519 000грн.(з ПДВ). Це рішення було прийняте 13.03.2015р, з умовою заключення договору з 30.03.2015 по 12.04.2015

Але вже з 20 березня з'явилось повідомлення про акцепт пропозиції конкурсних торгів з ще одним столичним учасником-переможцем ТОВ "МЕДРУДТРАНС" - 2 066 760,70грн.(з ПДВ)

В обох випадках відповідальним за прийняття рішення є Слижук Василь Васильович, який в принципі і є головою комітету з конкурсних торгів.

Власником ТОВ«РЕСУРССНАБ» є Сушков Микола Ігорович, який в минулому засвітився в партії Литвина та був заступником начальника одного з управлінь в Держінвестпроекті України. Розмір статутного капіталу фірми - 29 тисяч гривень. Директором з 22 січня 2015 року є Олександр Миколайович Канабас, який має також відношення до ТОВ "НІМАС" (гуртова торгівіля). Свого часу був засвічений в партії промисловців та підприємців.

Засновником і директором «Метрудтрансу» у 2007-2013 рр. був Артем Мініч. Наразі власником фірми значиться Володимир Анатолійович Пашко. Розмір статутного капіталу 40 тисяч гривень. Директором з вересня 2014 р. є Андрій Федоровський. У 2005 р. пан Мініч працював директором ПП «Українська дезинфекційна компанія ДП», власником якого значиться Андрій Анатолійович Федоровський. Окрім того Андрій Федоровський має відношення до ТОВ "ЄМІЛЬЧИНСЬКА ГІРНИЧОПРОМИСЛОВА КОМПАНІЯ" (Добування декоративного та будівельного каменю) та до ПП "ФРЕШ ЛАЙН" (організація перевезення вантажів). Артем Мініч щонайменше до початку 2013 р. був засновником ТОВ «Укрзернотранс-К». Віднедавна його частку переоформлено на Володимира Пашка. Відомо, що в «Укрзернотранс-К» у 1999-2012 рр. на посаді комерційного директора працював Руслан Сольвар, який з жовтня 2012 року є народним депутатом. На останніх виборах пан Сольвар балотувався від партії «Блок Петра Порошенка». Нардеп Руслан Сольвар входить до комітету Верховної ради з питань транспорту.

Ще одним "конкурентом", допущеним до оцінки, було ТОВ «Моноліттранскомпані» (ТОВ "МТК"), де засновником ще донедавна був Микола Бачала, наразі власником є Поліщук Валентин Володимирович, який засвітився на останніх виборах в партії ЗАСТУП, а ще раніше був представником кандидата Ющенка. Валентин Поліщук має відношення і до ПБП "ПАСАТ, яке займається вантажними автоперевезеннями. Розмір статутного капіталу фірми 30 тисяч гривень. Директорм фірми з квітня 2013 року є Богдан Вікторович Катрук. Фірму засновано в квітні 2013 р. Свого часу Богдан Катрук розміщував у мережі інтернет резюме для пошуку роботи, де вказав, що походить із смт Піщанка Вінницької області. Нагадаємо, що уродженцем саме цього селища є Руслан Сольвар

За даними "Вісника державних закупівель" «Метрудтранс» отримує підряди на послуги перевезень від лісгоспів з березня 2012 року. Сума підписаних з компанією договорів складає на початок 2015 року біля 9,90 млн грн.
Оцінити матеріал:
(4 голосів)


...

Коментарі


Оцінити коментар! +3 Аля
Гуцули не такі вже дурні
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +2 Левко
А до чого тут Порошенко? Не пришій кобилі хвіст. Розслідування. І що нарозслідували?
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! -1 Ганна Мельник
Засновник «Метрудтрансу» і «Укрзернотранс- К» одна особа - Артем Мініч. Саме на фірмі Артема Мініча «Укрзернотранс- К» працював директором майбутній нардеп Руслан Сольвар від Блоку Порошенка. Тепер гадаю пану Левку зрозумілий буде вислів "оточення порошенківськог о нардепа" :D
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...
Альфа-Банк UA CPL

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення