Четвер, 27 лютого 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

Чернівецькі свободівці та майданівці сформували Буковинську Чоту у батальйоні «Карпатська Січ»

Чернівецькі свободівці та майданівці сформували Буковинську Чоту у батальйоні «Карпатська Січ»
Жорсткі бої на Пісках біля Донецька продовжуються.

Добровольчі батальйони, серед яких «Січ» та «Карпатська Січ» не зважаючи ні на що тримають лінію фронту. Серед січовиків у батальйоні спецпризначення «Січ» та батальйоні «Карпатська Січ» є бійці з Чернівецької області. З цією волонтерською поїздкою вливаються в постійну основу ще кілька буковинських добровольців. Саме зараз на базі чернівецького відділення батальйону «Карпатська Січ» вже сформовується Буковинська Чота.

Як зазначає відповідальний волонтерської групи Віталій Кадук : «З командиром батальйону «Карпатська Січ» вже обумовлено, що свободівці та майданівці з Буковини на базі волонтерського центру ГО «Буковинське об’єднання волонтерів» Шевченка, 41 саме за сприяння співзасновників волонтерської організації - керівників ГФ «Сотня Буковини» та ГФ «Карпатська Січ» та очільника обласної організації ВО «Свобода» за участі побратимських майданівських та волонтерських організацій налагоджуватимуть на місці початкову військово-навчальну підготовку тих, хто буде направлятися для несення служби в Буковинську Чоту батальйону «Карпатська Січ»».

Волонтери та бійці, які 28 березня виїхали з Чернівців та через вщент розбиті дороги Кіровоградської та Запорізької областей більше 7 годин додатково потратили в знаходженні найоптимальнішої дороги через. Вся дорога, особливо у центральній Україні починаючи від Умані дуже розбита, але цієї поїздки найважчий етап був поблизу Кривого Рогу, де завантаженим автомобілем просувалися подекуди зі швидкістю пішохода. В денний час на дорозі ще можна хоча би орієнтуватися на складні «дорожні перевали», а в нічний час не зорієнтувавшись на вибоїну можна одним махом розбити не лише диски машини, але й понівечити всю ходову.

«Вже після 22-ї години 29 березня чернівецькі волонтери підїхали до Курахово та січовики вже провели побратимів до бази дислокації «Січі» та «Карпатської Січі». Додаткова незручність, яка спіткала приїхавших це відсутність на той момент електрики через збої в енергопостачанні. Незважаючи на вечірній час розмова волонтерів та бійців про бойові та волонтерські будні не змовкала до глибокої ночі. Боєць-майданівець з Чернівців «Авель», який вже отримав бойовий досвід на передовій в Пісках та через кілька днів знову повертатиметься на дислокацію в Піски яскраво розповідав про фронтове життя та вахти на передовій» - згадує з подій в дорозі та довірливого вечірнього спілкування з побратимами Голова ГО «Буковинське об’єднання волонтерів» Віталій Кадук.

На вранішньому шикуванні керівник волонтерської групи представив новоприбулих чернівецьких бійців, та обумовив з керівництвом батальйону подальші проведення ротацій, можливість забезпечення попередніх військово-навчальних вишколів на місцях та про реєстрацію офіційного представництва батальйону «Карпатська Січ» в Чернівцях на базі волонтерського центру ГО «Буковинське об’єднання волонтерів» на Шевченка, 41. Командир батальйону «Січ» та волонтери обумовили найближчі потреби в комплектації, оснащенні та забезпеченні батальйону.

Січовики окремо подякували волонтерам та свободівцям, що для поновлення загальних знань з історії України та ознайомлення з невикривленою Історією України 20-го сторіччя знайшли можливість передати кілька десятків посібників Історія України 10-11 класи за редакцією Андрія Козицького, наклад яких за сприяння ВО «Свобода» був виданий ще до Революції Гідності. Саме через ідеологічну та освітню допомогу можна знайти шлях до серця та свідомості юних мешканців Сходу України. І цим обов’язково будуть у вільний від військової служби займатися січовики при зустрічах з місцевими школярами старших класів та учителями.

До дому волонтери поверталися вже через Красноармійськ, Павлоград та Дніпропетровськ, де дорога є трохи кращою чим та якою їхали в зону АТО. Вже 31 березня зранку чернівецькі волонтери прибули в Чернівці та з посиленою енергією знову і знову будуть готуватися та виїжджати до наших бійців на різні напрямки фронту, там де найбільш потрібна буде народна допомога. Ще до Великодня планується волонтерська поїздка, яку здійснюватимуть волонтери ГО «Буковинське об’єднання волонтерів» Громадського формування «Козацька варта».

Прес-служба Чернівецької обласної організації ВО «Свобода»
Оцінити матеріал:
(1 Голосувати)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...
Альфа-Банк UA CPL

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення