Четвер, 22 квітня 2021p.
Оксфорд Медікал варикоз

Буковину відвідали Генеральний консул та Надзвичайний і Повноважний посол Польщі (фото)

Буковину відвідали Генеральний консул та Надзвичайний і Повноважний посол Польщі (фото)
www.oda.cv.ua
22-24 квітня у Чернівецькій області перебувають Надзвичайний і Повноважний посол Республіки Польща у Києві Генрик Літвін та Генеральний консул Республіки Польща у Вінниці Кшиштоф Свідерек.

22 квітня відбулась зустріч з головою обласної державної адміністрації Олександром Фищуком та першим заступником голови обласної ради Ярославом Курком, в ході якої обговорено питання про поглиблення міжрегіонального співробітництва, проаналізовано можливості реалізації спільних проектів у різних галузях.

«Польща однією з перших підтримала європейські прагнення України і простягнула руку допомоги у вигляді гуманітарної та моральної підтримки під час військових дій на Сході держави, – зауважив керівник виконавчої влади краю. – Історія наших держав тісно переплетена. Тому ми повинні шукати шляхи співпраці у різних сферах життя. І сьогодні крайова влада готова до такої співпраці.Ми можемо і будемо робити все, щоб вона була продуктивнішою».

В ході зустрічі також обговорено питання можливої співпраці у сфері реформування місцевого самоврядування та децентралізації державної влади. Пан Посол поінформував про роботу польських експертів у цьому напрямку на центральному рівні, а також висловив готовність надання відповідної допомоги на регіональному рівні та сподівання на поглиблення співпраці.

«Сьогодні наша співпраця є особливо важливою,– підкреслив Генрик Літвін.–У період реформи місцевого самоврядування та децентралізації влади в Україні саме польський досвід може стати визначним, оскільки подібні реформи не так давно пережив і польський народ». Пан Посол також наголосив на важливості обміну досвідом, який може виявитися корисним для України у процесі зближення з Європейським Союзом.

Олександр Фищук привітав високоповажних гостей з Днем Полонії, відзначивши суттєвий вклад буковинських поляків у розвиток регіону. Відтак посадовець запросив дипломатів на Міжнародний фольклорний фестиваль «Буковинські зустрічі», що відбудеться у Чернівцях 11-12 липня.

У свою чергу, Генрик Літвін та Кшиштоф Свідерек запросили буковинців на святкові концерти до Дня Полонії, які відбудуться 22-23 квітня в Чернівцях та Сторожинці.

Насамкінець обидві сторони перемовин засвідчили спільну готовність до подальшої якісної та результативної співпраці.

Фото

Оцінити матеріал:
(1 Голосувати)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення