Середа, 30 вересня 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

З 1 липня анульовується ліцензія ПАТ «Чернівцігаз» на постачання газу споживачам

З 1 липня поточного року постачання газу споживачам Чернівецької області здійснюватиме новий гарантований постачальник - ТОВ «ЧЕРНІВЦІГАЗ ЗБУТ».

Ліцензія ПАТ «Чернівцігаз» на постачання природного газу анулюється у зв’язку із набуттям чинності нового Закону України «Про ринок природного газу», що розмежовує функції постачання та розподілу блакитного палива. Відтепер підприємство забезпечуватиме лише транспортування газу розподільними мережами

Прийнятий 9 квітня 2015 року Закону України «Про ринок природного газу», що спрямований на імплементацію актів європейського законодавства у сфері енергетики, вимагає розмежування функцій постачання та розподілу природного газу. У зв’язку із набуттям чинності даного закону, ПАТ «Чернівцігаз» прийняло рішення про продовження своєї діяльності у якості газорозподільного підприємства. Відтак, з 1 липня 2015 року ліцензія ПАТ «Чернівцігаз» на постачання газу за регульованим тарифом споживачам Чернівецької області анульовується.

Новим гарантованим постачальником природного газу на території Чернівецької області з 1 липня 2015 року є ТОВ «ЧЕРНІВЦІГАЗ ЗБУТ». Підприємство отримало ліцензію на провадження господарської діяльності з постачання природного газу, газу (метану) вугільних родовищ за регульованим тарифом з 01.07.2015 року (постанова НКРЕКП від 28.05.2015р. № 1641) усім категоріям споживачів, крім підприємств теплоенергетики.

У зв’язку із зміною постачальника всім побутовим споживачам, які бажають і надалі отримувати газ до своїх осель, необхідно укласти новий договір про надання послуг з газопостачання з ТОВ «ЧЕРНІВЦІГАЗ ЗБУТ». З переліком документів, які потрібні для оформлення нового договору, можна ознайомитись на корпоративному сайті ПАТ «Чернівцігаз» cv.104.ua або звернувшись до контакт-центру за телефоном 0372 931 904.
Оцінити матеріал:
(1 Голосувати)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення