Вівторок, 19 січня 2021p.
Оксфорд Медікал проктолог

Кіцманський район хочуть поділити на шість громад

Робочою групою вироблено проект формування у Кіцманському районі шести територіальних громад, які будуть економічно спроможні та забезпечать доступність надання адміністративних послуг населенню.

Про це йшлося на засідання робочої групи 2 липня, повідомляє сайт райдержадміністрації.

Зокрема, прийняли за основу перспективний план об’єднання громад Кіцманського району: Кіцмань, Лашківка, Кліводин (з центром в місті Кіцмань); Ставчани, Борівці, Киселів, Шишківці, Южинець, Малятинці, Давидівці, Хлівище (з центром в селі Ставчани); Шипинці, Ошихліби, Дубівці (з центром в селі Шипинці); Неполоківці, Оршівці (з центром в селі міського типу Неполоківці); Драчинці, Глинниця (з центром в селі Драчинці); Стрілецький Кут, Біла ( з центром в селі Стрілецький Кут).

Головам сільських рад, громади яких ще не подали пропозицій по об’єднанню територіальних громад рекомендовано провести інформаційно-роз’яснювальну роботу серед населення щодо перспектив об’єднання територіальних громад з метою подальшого формування перспективного плану об’єднання спроможних територіальних громад Кіцманського району.

По мірі подальшого законодавчого забезпечення виконання Закону України "Про добровільне об’єднання територіальних громад", робоча група з підготовки перспективного плану формування територій громад Кіцманського району залишає за собою право вносити зміни та інші пропозиції до перспективного плану формування спроможних (об’єднаних) територіальних громад на території Кіцманського району згідно Закону України "Про добровільне об’єднання територіальних громад" та відповідно до методики затвердженої Постановою КМУ №214 від 08.04.2015 року.
Оцінити матеріал:
(1 Голосувати)


...

Коментарі


Оцінити коментар! +2 Гаврило
тут не сказано про Мамаївці , Лужани, Зеленів, Станівці, Костинці, Коростувата, Бурдей
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення