Субота, 05 грудня 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

На Буковині розповіли, кого братимуть до війська під час шостої хвилі мобілізації

Чернівецький обласний військовий комісаріат повідомив про те, кого братимуть до війська під час шостої хвилі мобілізації.

Про це йдеться у повідомленні за підписом військового комісара Віталія Чурая.

Зокрема, військкомат інформує про наступне:

1. Під час 6 хвилі мобілізації військові комісаріати області будуть комплектувати військовослужбовцями запасу, включно і жінками, фахівцями-медиками, кухарями підрозділи 31 Чернівецького прикордонного загону (залишилося 10 вакансій) для проходження служби у місці постійної дислокації загону (Чернівецька область). Відправка в зону АТО тільки на добровільній основі з терміном ротації не більше 1,5 місяця.

2. Демобілізованим 1 і 2 черги учасникам АТО пропонується проходити службу в якості інструкторів на Рівненському полігоні без відправки в зону АТО.

3. Відкриваються додаткові можливості, для мобілізованих добровільно, проходити службу у військових частинах за власним вибором. Для цього необхідно особисто отримати відношення з військової частини або звернутися в обласний військовий комісаріат за допомогою отримати таке відношення.

4. Для учасників АТО з вищою освітою надається можливість пройти спеціальні курси та отримати первинне офіцерське звання.

5. Для сержантів, котрі мають відповідний рівень вищої освіти та виявили мужність, відвагу і героїзм у ході проведення антитерористичної операції на сході України, без направлення на курси військової підготовки, їм присвоюється первинне військового звання "молодший лейтенант".

6. За мобілізованими зберігаються усі соціальні пільги та заробітна платня за попереднім місцем роботи на весь період служби в Збройних силах України.

7. Нагадуємо, що розмір одноразової грошової виплати особам, котрі призвані по мобілізації та підпишуть контракт для подальшого проходження військової служби складає:

- сержантам і солдатам - 9744 гривні;

- прапорщикам - 10962 гривні;

- офіцерам – 12180 гривень.

З перелічених питань звертатися у військові комісаріати області за місцем перебування на військовому обліку.
Оцінити матеріал:
(1 Голосувати)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення