Понеділок, 16 грудня 2019p.
Оксфорд Медікал проктолог

Як на Буковині в облдержадміністрації тендери "виграють" (фото+відео)

Як «чесно» виграти тендер на Буковині?

Дуже просто – потрібно мати відповідальну посаду і родичів… Саме так… Історія одного управління, яке проводить тендери між «своїми», іншими словами грає з державою в безпрограшну лотерею… В кожному тендері один квиток з трьох обов`язково є виграшним.  

Ми першими на Буковині спробуємо провести журналістське розслідування про державні закупівлі на Буковині. Спробуємо оцінити їх прозорість та відкритість, а також неупереджено розкрити всі таємниці та особливості тендерів в нашій області на прикладі одного управління.

Отже, є на Буковині одна цікава структурна одиниця в ОДА – управління капітального будівництва. Ця структура на сьогодні безпосередньо підпорядкована Крищенку Кирилу Євгеновичу. Хоча всі ми знаємо, що всіма важливими справами в ОДА управляє Михайло Папієв і його перший заступник та «бойовий» товариш - Георгій Галиць.

Гадаю шановні пани не мають уяви про тендери, які проводить управління капітального будівництва і про безпрограшну лоторею, яка досить успішно розігрується між «близькими» до керівника даного управління фірмами. Ми спробуємо описати все це досить неупереджено без прямих звинувачень.

Що ж це за управління таке і чим воно займається? На сайті обласної адміністрації можна взяти короткий опис: «Управління капітального будівництва обласної державної адміністрації виконує функції замовника будівництва об’єктів житлово-комунального і соціально-культурного призначення на території області, здійснює технічний нагляд за об’єктами будівництва, реконструкції, капітального ремонту, що фінансуються за рахунок усіх джерел фінансування, в тому числі по загальнодержавних програмах». 

Отже, іншими словами – це управління є замовником будівництва та ремонтних робіт на території всієї області. Тож не дивно, що управління досить часто проводить тендери на різні ремонтні та будівельні роботи. Керівником управління капітального будівництва ОДА є відома особистість в будівельному бізнесі нашого краю – Карвацький Валерій Володимирович. Всім відомий його батько – керівник будівельної фірми «ПМК-311» - Карвацький Володимир Ілліч, який є ще й депутатом Кіцманської районної ради від Партії регіонів (на фото).

Надалі в статті, ми спробуємо описати й родичів пана Валерія, які теж досить активно працюють в будівельному бізнесі на теренах Буковини. Але головне, що пан Валерій Карвацький є добре відомий серед будівельного бомонду Буковини і не просто, як син відомого батька-будівельника, а як активний учасник будівельного ринку.

Наша увага до цього управління виникла не спонтанно. Вже досить великий період часу (ймовірно за період керівництва управлінням – інформація уточнюється) багато будівельних фірм не можуть виграти тендер з різних причин… Які саме фірми і з яких причин – інформацію оприлюднимо пізніше (якщо вдасться знайти підтвердження), після ретельної перевірки фактів. Але зараз не про це.

Наразі хотілось би розповісти про два типових тендери для цього управління, які відбулись 18 червня цього року. Ми направили офіційний лист-вимогу, зареєстровану ще 13 червня, де просили повідомляти про всі тендери, які проводить дане управління. Жодного повідомлення, що 18 червня будуть проходити державні закупівлі ми не отримали. Чому вчасно не проінформували про тендер наше видання, чому так сталося і кому це вигідно? Гадаю відповідь цілком зрозуміла. А формальну відповідь на лист-вимогу ми отримали лише 20 червня від пана Чорнея.

На відміну від УКБ ЧОДА, головне управління охорони здоров`я ЧОДА, до якого ми теж направляли лист-вимогу, телефоном вчасно повідомило про місце та час державних закупівель, які проводило їх управління, а саме 3 липня об 11.30. Цим, дане управління, під керівництвом Шкробанця Ігоря Дмитровича показало відкритість і прозорість, чого не скажеш про управління капітального будівництва ЧОДА. До речі, ми скористались запрошенням і були свідками державних закупівель інсуліну для буковинців. А ось управлінню капітального будівництва напевно є що приховувати…

Отже, 18 червня відбулись чергові два тендери, з них перший - о 10.00, другий об 11.00. Дійові особи, які приймали участь в даних тендерах – були повністю однакові. Як відомо, в тендері приймають участь представники замовника і учасники. Один з учасників, власне і виграє тендер. 

Назвемо героїв, їх імена мають знати всі – голова комітету конкурсних торгів – Чорней Олександр Петрович, секретар комітету з конкурсних торгів - Москалюк Наталя Дмитрівна і члени комітету з конкурсних торгів – Гуряк Любов Дмитрівна, Галаченко Ірина Іванівна та Гищук Інна Юріївна. Іноді секретарем комітету виступає пані Орлецька Г.С. Ці всі особи і є представники замовника – управління капітального будівництва, яке підпорядковане Валерію Карвацькому. Всі вищеперераховані особи є постійними представниками замовника і проводять всі конкурси саме в цьому складі.

Чи були представники від учасників на тендерах чи ні, сказати ніхто не зможе, адже нам не повідомили про тендери і ми не змогли бути присутніми на державних закупівлях. Взагалі невідомо чи фактично відбувався тендер, чи формально. Ми не можемо безпідставно звинувачувати, не маючи достовірної інформації, але нам достовірно відома інформація про учасників цих тендерів. Провівши певну перевірку і здійснивши неупереджене журналістське розслідування, ми спробуємо коротко описати їх.  

Як не дивно, фірми-претенденти на державні кошти були повністю однакові. Ми спробуємо зупинитись на учасниках тендерного конкурсу і Ви спробуєте особисто зробити висновки, наскільки законним був тендер.

І перший і другий тендер – виділення коштів для поточного ремонту вулиць в двох селищах. Перший тендер – поточний ремонт вулиці Л.Українки в Берегометі Вижницького району. Другий тендер – поточний ремонт вулиці Бережницької в Замості Вижницького району. Державні кошти, які виділялись для поточного ремонту вказаних вулиць, як для Берегомету, так і для Замостя – близько 140 тисяч гривень на кожен об`єкт.  

Брат, тітка, батько...
 
«Учасників» тендерів було троє:
1. ТОВ «АВТОТРАНС МАРКЕТ» (код 36820094), яке зареєстроване і фактично знаходиться за адресою: м.Чернівці, вул.Прутська,18Б.
Директором фірми є родич (по достовірній інформації - звідний брат) Валерія КарвацькогоКарвацький Андрій Станіславович. А засновник фірми є ніхто інший, як сам Валерій Карвацький.
Що цікаво, що в області існує ще одна фірма, яка має певне відношення до адреси, де розташоване ТОВ «АВТОТРАНС МАРКЕТ». Засновником цієї фірми є теж Валерій Карвацький. Це досить відома в певних колах фірма ПП «Карвацький-Буд». Хоча, на сьогодні, вона зареєстрована (10.06.2010р) на Театральній площі в одному з офісних центрів «будинку офіцерів», але фактичне місце розташування – все та ж Прутська,18Б. Звичайно ж і директор інший – Дубець Наталя Олексіївна.

2. ТОВ «Будівельник НВ» (код 38118201) , яке зареєстровано і фактично знаходиться за адресою: Чернівецька область, м.Сторожинець, вул.Грушевського,2/23.
Директором та основним співзасновником фірми є Нявчук Володимир Степанович (син Нявчук Зінаїди Іллівни – рідної тітки Валерія Карвацького), який відповідно є двоюрідним братом все того ж керівника управління - Валерія Карвацького. Внесок пана Нявчука в статутний фонд на сьогодні складає 61 600 грн.
Не менш цікава особа іншого співзасновника фірми – це Волянський Іван Григорович. Пан Волянський на сьогодні є діючий водій начальника УКБ ЧОДА Валерія Карвацького. Сума його внеску в статутний фонд на сьогодні становить 26 400 грн.

3. ТОВ «Інвест-Буд-Буковина» (код 36746943), яка зареєстрована і знаходиться за адресою: Чернівецька область, Кіцманський район, смт.Лужани, пров.Заводський, 10.
Директор цієї фірми є Бобик Олександр Васильович. Серед засновників – Нявчук Зінаїда Іллівна, внесок якої на сьогодні становить 61 600 грн. Це та сама рідна тітка нашого головного героя - Валерія Карвацького, яка відповідно є рідною сестрою директора ПМК-311 Карвацького Володимира Ілліча (батька Валерія Карвацького).
Що цікаво, за цією ж адресою знаходиться фірма, де батько Валерія Карвацького є директором - «ПМК-311».(код 05392401).
Засновником «ПМК-311» є вся та ж, вже відома Нявчук Зінаїда Іллівна. Інший співзасновник - Косован Лазар Іванович. Про нього інформації поки що не багато. Відомо лише про величину його внеску – 26 400 грн.

"Державна" лотерея
 
Щоб все було неупереджено, ми перевірили попередні протоколи розкриття пропозицій конкурсних торгів УКБ ЧОДА: Тендери 12 червня
№1 Поточний ремонт вул.Лісної в с.Йорданешти Глибоцького району

ТОВ «АВТОТРАНС МАРКЕТ» - 212 524 грн.
ПП ВКФ «Промтехінвест» - 180 146 грн.
ТОВ «Інвест-Буд-Буковина» - 180 886 грн.

Тендер №2  Поточний ремонт вул.Сливової хутора Над'ярне Герцаївського району

ТОВ «АВТОТРАНС МАРКЕТ» - 115 612 грн.
ПП ВКФ «Промтехінвест» - 137 436 грн.
ТОВ «Інвест-Буд-Буковина» - 116 040 грн.

Тендер №3 Поточний ремонт дороги по вул.Шевченка хутора Цеховка Герцаївського району

ТОВ «АВТОТРАНС МАРКЕТ» - 160 588 грн.
ПП ВКФ «Промтехінвест» - 199 849 грн.
ТОВ «Інвест-Буд-Буковина» - 160 508 грн.
ТОВ «Будівельник НВ» - 171 623 грн.

Тендери 18 червня
Тендер №1  Поточний ремонт вул.Л.Українки в смт.Берегомет Вижницького району

ТОВ «АВТОТРАНС МАРКЕТ» - 134 076 грн.
ТОВ «Будівельник НВ» - 133 950 грн.
ТОВ«Інвест-Буд-Буковина» - 134 000 грн.

Тендери 20 червня

Тендер №1 Капітальний ремонт приміщень терапевтичного відділення, хірургічного відділення, приймального покою Кельменецької центральної районної лікарні смт.Кельменці

ТОВ «АВТОТРАНС МАРКЕТ» - 3 709 920 грн.
ТОВ «Інвест-Буд-Буковина» - 3 760 607 грн.

Тендер №2  Капітальний ремонт головного корпусу, лабораторії, пологового будинку та терапевтичного відділення, моргу, пральні Вижницької центральної лікарні м.Вижниця

ТОВ «АВТОТРАНС МАРКЕТ» - 4 406 939 грн.
ТОВ«Інвест-Буд-Буковина» - 4 483 087 грн.

Тендери 27 червня
Тендер №1  Капітальний ремонт вул.І.Головачука в смт.Кельменці

ВКПФ «АЙРА» - 1 229 998,80 грн. (по неперевіреній інформації має відношення до родини Карвацьких)
ТДВ «ШБУ №60» - 1 309 500,00 грн.

Тендер №2  Поточний ремонт вул.Верхня Козаківська в с.Бобівці Сторожинецького району

ТОВ Інвест-Буд Буковина» - 289 902 грн.
ТОВ «АВТОТРАНС МАРКЕТ» - 289 040 грн.

Як бачимо, фірми, які близькі до Валерія Карвацького (на фото) активно виграють тендери за тендером, час від часу підпускаючи до конкурсу дружні фірми.

Також передивившись уважно сайт www.tender.me.gov.ua, ще 3 липня стало відомо, що переможцем одного з вищеописаних тендерів 18 червня, яке проводило управління капітального будівництва знову стала одна з трьох вищеописаних фірм, які є близькими до Валерія Карвацького. А саме – ТОВ «Будівельник НВ». Саме ця фірма оголошена переможцем тендеру на поточний ремонт вулиці Бережанської в селі Замостя Вижницького району. Сума коштів, яку отримає дана фірма на ремонт складе 133 361 гривні.

Візит до "переможців"
 
Окрім цього, ми вирішили побачити ці вищеописані три фірми, які мають близьке відношення до Валерія Карвацького і досить часто виграють тендери.

Сперше, ми вирішили знайти ТОВ «АВТОТРАНС МАРКЕТ». Скажу відверто, знайти його було не так легко. Жодної вивіски ми так і не знайшли, що виглядає дивним, адже підприємство практично постійно є учасником тендерів і не тільки учасником, але й переможцем.


Друге підприємство ТОВ «Інвест-Буд-Буковина» знайти було набагато легше, адже знаходиться воно за однією адресою з ПМК-311 в Лужанах. Хоча й там жодної вивіски ми не знайшли.


І останнє підприємство ТОВ «Будівельник НВ» знаходится в самому центрі міста Сторожинець у офісному центрі, в одному приміщенні з банком «Аваль». І звичайно, про жодну вивіску мова тут теж не йшла – її просто не було. Нетипові тендери
 
А вже 4 липня відбуваються чергові державні закупівлі в УБК ЧОДА і знову ж таки нас не запросили на тендерні закупівлі. Інформацію про дані тендери ми знайшли самостійно на сайті www.tender.me.gov.ua.

Скориставшись своїм законним правом, наші журналісти без особливих запрошень побували на цих тендерах. На наше величезне здивування – цього разу тендери проходили з іншими учасниками. На двох тендерах –  брала участь тільки одна "близька" фірма -  ТОВ «АВТОТРАНС МАРКЕТ».

Зранку о 10.00 проходив тендер на будівництво - добудову навчального корпусу школи до спортивного залу клубу в селі Мошанець Кельменецького району. Сума за яку «боролись»  учасники  - 13 мільйонів 900 тисяч гривень.
Учасників було двоє – відома будівельна фірма ТДВ «ПМК-76» і ВКФ ЗАТ«Буковинський ремонтник». На тендері був присутній лише представник ТДВ «ПМК-76». Дане підприємство запропонувало найкращі пропозиції і суму, меншу за конкурента на 309 тисяч гривень.
Трішечки пізніше об 11.00 пройшов тендер на реконструкцію існуючої школи з добудовою учбового корпусу та спортзалу, їдальні в селі Горішні Шерівці Заставнівського району. Сума за яку «боролись» претенденти - 25 мільйонів гривень.
Учасників було двоє – відома нам ТОВ «АВТОТРАНС МАРКЕТ» і ТОВ "Трейдербуд" з Вижниці.   На тендері були відсутні представники учасників. Найкращу цінову пропозицію запропонувало підприємство ТОВ «АВТОТРАНС МАРКЕТ», що й зовсім не дивно. ТОВ «АВТОТРАНС МАРКЕТ» запропонував суму на 618 тисяч гривень меншу, ніж в новачка тендерів з Вижниці.

Гадаю, інформації і фактів достатньо, щоб зрозуміти, які великі кошти виграють на тендерах «родинні» фірми, які є близькими до керівника управління капітального будівництва пана Валерія Карвацького.

Сподіваюсь, наші керівники області перевірять факти і відреагують на «родинні» тендери, які проводяться в управлінні капітального будівництва Чернівецької облдержадміністрації. На жаль, ми не можемо більш детально перевірити діяльність вищеописаного управління, але є структури, які мають контролювати цю сферу діяльності – антимонопольний комітет, податкова, КРУ, прокуратура, міліція та інші контролюючі органи, в яких є всі повноваження і вони гадаю дадуть вірну оцінку законності проведення державних закупівель в цьому управлінні. Адже всім зрозуміло, що прозорість і відкритість в тендерних закупівлях зберігають державні кошти і дають можливість додаткового фінансування для різних верств населення, а отже, збагачують і нашу державу і її громадян. А від себе додам, що ми будемо й надалі ретельно вивчати цю сферу і пробувати виявляти та описувати порушення в наступних журналістських розслідуваннях.

Буковинська правда

Відео

Оцінити матеріал:
(62 голосів)


...

Коментарі


Оцінити коментар! +34 вова
и это вы только сейчас узнали??)))расс мешили))))можно подумать это началось пару лет назад))))) в любой гос структуре и учереждении проплаченые тендеры проводились еще лет так 10-15 назад, и где же вы были все это время? только сейчас перед выборами начинаете кричать что все плохие а мы типа лутше)))) управление кпитального стоительства одно из самых прибыльных мест, есть еще конечно много, но тут деньги текут)))) а облавтодор? что с ним ? уволили директора бо перестал делиться, а потом думали чёт ему пришить и не вышло)))))
и так ВЕЗДЕ!!!!!!!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +19 Знайка
Айра - відома фірма, яка має відношення до багатьох афер...Вона дійсно має відношення до Карвацького...
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +22 Житель Новодністровс
Зверніть увагу й на державні закупівлі Новодністровськ ої міськради, там є про що писати
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +18 Олег Владимирович
Это информация действительно БОМБА. Давно такого расследования не читал про наших чиновников :-)
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +17 Олег Владимирович
Это информация действительно БОМБА. Давно такого расследования не читал про наших чиновников :-)
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +19 Вася
Здається Карвацький скоро потисне руку своєму попереднику - Дякону. (в одній камері їм скучно не буде)
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +23 Депутат
Не думаю, що у Карвацького будуть великі проблеми...Найб ільша - його можуть звільнити, а чи зможуть наші правоохоронні органи довести до кінця справу - це питання!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +9 Ас
после выборов. Сейчас этим никто не будет заниматься.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +16 фронтовик
Регіонали знову показали методи свого управління. Карвацький своїми схемами підставив своїх шефів...
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +12 Друг
Карвацький нормальний мужик...Він, як і всі хоче заробляти...Ще й вибори скоро, а як же без відкатів?
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +26 Друг
Тут або його свої хочуть здати, або хтось має на нього зуб...
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! -15 Володька Ленін
Мало фактів...
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +17 Колега
Дуже сильна стаття. Моє вітання колегам. Цікаво чи буде реакція у прокуратурі чи міліції?
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +19 Іван Іванович
Читав на інших сайтах спробу журналіста газети "Свобода слова" Сулими "відмазати" Карвацького. :D Вийшло просто жалюгідно і дешево.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +15 Олена
Я в статті не знайшла жодного звинувачення, а лише факти. Про що пише пан Сулима?
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +13 Журналіст
Прочитавши уважно статтю, я не побачила жодної упередженості. До чого тут замовна стаття. Це реальне викриття "відмивання" коштів. Давно таких сміливих статей не читала. Респект!!!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +13 Свободівець
Розслідування провели на всі 100%. Все що можливо для журналіста з його доступом і правами в статті ми побачили. А інші подробиці - справа часу. Для чого ж тоді стільки різноманітних контролюючих органів.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! -9 Держслужбовець
Потрібно було автору чітко описати схеми відкатів - скільки % і т.д., а то декому мало інформації :lol:
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +13 Працівник УКБ
Я знаю про Валєру дуже багато. Карвацький зараз взяв відпустку на два тижні і всіма засобами буде поливати брудом Буковинську Правду і її журналістів, одночасно спробує справу загальмувати. Не виключена спроба "домовитись" з журналістами. Те що існують відкати від 20 до 30% знають всі працівники.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +16 Олег Кононов
А мне кажется, дело тут в выборах... и кто-то интересуется большими деньгами...
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +14 Депутат
Те що пан Карвацький стриже капусту по повній, ніхто не сумнівається... Одна справа написати про порушення, інша - довести, що буде не так легко. Родина Карвацьких фінансово дуже сильна і чи зможуть правоохоронці витримати тиск...???
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +13 Той хто знає
Потрібної інформації на родину Карвацьких - декілька томів. Те що написано - це квіточки. Варіантів у Валєри два - або тікати, або за грати.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! -8 львів
Дайте працювати людям!Задайте питання собі-що ти зробив для Украіни!Отакі писаки рідну мати продадуть!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! -9 Чужинка
Неприємно вражена відверто дешевою писаниною у нашій пресі. Наступають вже на святе -- на шанованих самою ж громадою людей.Такими людьми пишаться треба, підтримувать.А ми,як завжди, щоб у сусіда хата згоріла! Так і живемо і вічній боротьбі за націю, за незалежність, за народ....
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +7 Ас
Цитую Чужинка:
Неприємно вражена відверто дешевою писаниною у нашій пресі. Наступають вже на святе -- на шанованих самою ж громадою людей.Такими людьми пишаться треба, підтримувать.А ми,як завжди, щоб у сусіда хата згоріла! Так і живемо і вічній боротьбі за націю, за незалежність, за народ....

Ким пишатися? Ворьем? Может будем еще гордится всеми, кто в людей стреляет, насилует....Пед офилами? Карвацька - йди ти.....
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! -8 Чужинка
У лінгвістиці є таке поняття як образ АВТОРА. Тож шановний авторе, ваш образ чітко викрісталізовує ться: бездарний, озлоблений на життя, туповатий, лінивий,а відтак, убогий і душею і матеріально. І розрахована така писанина на відповідного ЧИТАЧА: простого обивателя, який не особливо аналізує, а ведеться на примітивні гасла. Шановний, Ви спізнилися! Час крикунів вже пройшов! Ми прийшли до старих дідівських істин і судимо про людину за її ділами. А у РОДИНИ Карвацьких їх ой як багато. І шану громади не купиш за ніякі гроші. Хочу звернутися і до паньства Карвацьких. Та вже повивішуйте ті вивіски на своїх фірмах і та й далі спокійно працюйте! Бо як стверджує автор статті, основна проблема-- немає вивіски.І хай це буде ваш найбільшій клопіт! Незважайте на цю писанину і впевнено робіть свою справу. А у автора це, напевне, від спеки...
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +8 Ас
ой, какие мы смелые!!!!! Сама кто? На свой образ давно смотрела?
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! -9 Чужинка
Да, я смелая. Я еще я хорошо делаю свое дело, я успешная и самодостаточная . Над своим образом РАБОТАЮ постоянно, поэтому я красива, умна и самодостаточна. Я четко и в логической последовательно сти излагаю свои мысли и при этом никого не ОСКОРБЛЯЮ. Думаю, автору стоит задуматься... и существенно поработать над стилем. В вашем комментарии очень много ошибок (вор-- воры), смешание языков и нарушена логика изложения. Непонятна сама идея вашего псевдодиалога. Советую также, если это возможно, изменить свой ник (имя), так как "Ас" в переводе с английского (ass) означает "задница". А Карвацким советую обратиться к юристам. "за базар надо отвечать", даже если это анонимная переписка.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +8 Чужинець2
Правду про крадіжки державних коштів писати завжди важко. Тому статтю повністю підтримую. Чекаємо чергових розслідувань.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +9 будівельник
При першій тперевірці крушниками цих закупівель одразу ж має бути викладенол в акті їх нікчемність через наявність спільних засновників в фірмач учасниках
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! -10 Чужинка
Важко не означає непрофесійно. Це не розслідування. Це примітивний текст і примітивні фотки з кущів. Якщо порушення мають місце-- хай це доведуть відповідні компетентні органи, а журналісти повинні НЕУПЕРЕДЖЕНО висвітлювати факти. У цьому і суть цієї професії.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +8 Ас
Цитую Чужинка:
Важко не означає непрофесійно. Це не розслідування. Це примітивний текст і примітивні фотки з кущів. Якщо порушення мають місце-- хай це доведуть відповідні компетентні органи, а журналісти повинні НЕУПЕРЕДЖЕНО висвітлювати факти. У цьому і суть цієї професії.

Пані Карвацька, а не соромно таким чином захищати своїх родичів- злочинців?
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! -10 Вася
Журналісти ПЕДИКИ, і нічого в будівництві не розуміють :lol:
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +9 Ас
Цитую Вася:
Журналісти ПЕДИКИ, і нічого в будівництві не розуміють :lol:

А васильку у нас Почесний будівельник?
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +10 Свобода
Стаття шикарна, а от родичі Карвацьких пробують написати образливі речі автору та журналістам. Це шановні смішно. А от за першу спробу описати крадіжки - непогано. Побільше таких статей і журналістів.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! -9 Чужинка
Це жінка, або машина може бути шикарна, а стаття -- цікава, змістовна, актуальна, фактажна, пізнавальна. У статті описуються не крадіжки (крадіжки взагалі не описуються, а викриваються), а наводяться факти (частково взяті з Інтернет-джерел ) щодо окремих будівельних фірм з відповідними фотографіями та процедура проведення тендеру. Інколи люди намагаються дати оцінку тому, у чому не зовсім обізнані. На таких і розрахована стаття. Це ніби займатися самолікуванням. І від цього ми не станемо жити краще.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! -9 Вася
Все це повна фігня, просто шакалам завідно що є люди які більше розуміють, та мають чим вони, а журналісти..... ...... обсосня
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +8 Для Васі та інших
ОДА протизаконно злила 18 мільйонів щойно створеній «прокладці» на будівництво сільської школи (про УКБ продовження)
nashigroshi.org/.../...
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! -10 Вася
Можи ти хотів виграти тендер, так давай дерзай!!!! :lol:
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +8 крв
Стаття 17.( Закону України про здійснення державних закупівель )Відмова в участі у процедурі закупівлі

1. Замовник приймає рішення про відмову учаснику, учаснику
попередньої кваліфікації в участі у процедурі закупівлі,
попередній кваліфікації учасників та зобов'язаний відхилити
пропозицію конкурсних торгів (кваліфікаційну , цінову пропозицію)
учасника (учасника попередньої кваліфікації), у разі якщо:

6) пропозиція конкурсних торгів (кваліфікаційна , цінова
пропозиція) подана учасником процедури закупівлі, який є
пов'язаною особою з іншими учасниками процедури закупівлі;
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...
Альфа-Банк UA CPL

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення