Середа, 26 лютого 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

У Чернівцях набирають буковинців в окремий гірсько-піхотний полк

У Чернівцях набирають буковинців в окремий гірсько-піхотний полк
www.bukpravda.cv.ua
Військові комісаріати Чернівецької області розпочинають комплектування офіцерами, прапорщиками, сержантами і солдатами окремого гірсько-піхотного полку з місцем дислокації у Чернівцях.

Командир полку-Герой України прославлений комбат 128 окремої гірсько-піхотної бригади, підполковник Зубанич Василь Іванович. Служити під командуванням Героя України висока честь для кожного буковинця.

Настав зоряний час для тих, хто бажає стати до лав українського війська. Перевага надається військовослужбовцям запасу, особам призовного віку з належною фізичною підготовкою, навичками альпінізму, морально стійким воїнам.

Після укомплектування передбачено високопрофесійне і кваліфіковане навчання і бойове злагодження. Термін комплектування обмежений.

Одночасно нагадуємо, що розмір одноразової грошової виплати особам, котрі призвані по мобілізації та підпишуть контракт для подальшого проходження військової служби складає:

- сержантам і солдатам - 9744 гривні;

- прапорщикам - 10962 гривні;

- офіцерам – 12180 гривень.

Заробітна платня за місцем роботи і пенсія-зберігаються у повному обсязі. Викладені вище умови діють до 17 серпня цього року.

Звертатися у військові комісаріати за місцем перебування на військовому обліку. Не відкладай на завтра-прийди сьогодні.

Військовий комісар Чернівецького обласного військового комісаріату полковник

В.В. ЧУРАЙ
Оцінити матеріал:
(2 голосів)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...
Альфа-Банк UA CPL

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення