Субота, 19 вересня 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

Школу на Буковині, де отруїлись діти, тимчасово закривають

Районна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій прийняла рішення про тимчасове призупинення навчального процесу в школі у селі Давидівка, де отруїлись діти, до з'ясування причин отруєння.

- Відновлення навчального процесу відбудеться лише після гарантованого усунення чинників, що призвели до виникнення отруєння, - повідомила головний державний санітарний лікар Чернівецької області Наталія Гопко.

Наразі, за повідомленням прес-служби Чернівецької ОДА, проводять лабораторне дослідження води на визначення санітарно-хімічних, бактеріологічних, вірусологічних показників. Крім того, досліджують добові проби страв та харчових продуктів, вогнищевих змивів з об’єктів довкілля харчоблоку, зразків матеріалу працівників кухні.

Кількість отруєних у Чернівецькій області знову зросла: у лікарні вже 50 осіб

Уже проведено дослідження вмісту хімічних речовин у повітрі спортивної зали (аміак, вуглекислий газ, ксилол, толуол) та надвірної вбиральні (аміак, вуглекислий газ). Перевищень гранично допустимих концентрацій не виявили. Дозиметричним контролем охоплено приміщення спортивної зали, шкільне подвір'я, навчальний клас, перевищень нормативів не встановили.

Тривають дослідження зразків повітря на вміст формальдегіду, проведено додатковий відбір проб повітря для визначення вмісту більш широкого спектру токсикологічних показників. Також проби об’єктів довкілля скеровуються на лабораторні токсиколого-гігієнічні і санітарно-хімічні дослідження до ДП «Науковий центр превентивної токсикології, харчової та хімічної безпеки імені академіка Л.І.Медведя МОЗ України».

Для виявлення хворих серед інших учнів школи медичні працівники провели подворові обходи. Таким чином виявили ще чотирьох дітей із симптомами, подібними до інших потерпілих. Усього відвідали 473 помешкання.

Причини виникнення отруєння з'ясовуються. Нині відзначається позитивна динаміка за результатами лікування в усіх хворих, повідомили в облдержадміністрації.
Оцінити матеріал:
(1 Голосувати)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення