Середа, 23 вересня 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

У Києві досліджують чим отруїлися діти на Буковині

Невдовзі на Буковину надійдуть результати обстеження повітря, грунту та води з села Давидівка Сторожинецького району, де у школі 25 вересня отруїлося 43 дітей та 7 дорослих.

Наразі ці дослідження проводить державне підприємство "Науковий центр превентивної токсикології, харчової та хімічної безпеки імені академіка Л.І. Медведя Міністерства охорони здоров'я України" у Києві.

Про це під час прес-конференції повідомив в. о. директора Департаменту охорони здоров’я Чернівецької ОДА Юрій ЛЕСЮК.

-Зроблені на даний момент аналізи дають нам підстави говорити про те, що токсикологічні, вірусологічні, бактеріологічні показники були в межах норми всіх досліджуваних об’єктів, - зазначає Юрій Лесюк. -Радіаційний фон не змінений, залишкових кількостей органічних та фосфороорганічних пестицидів у зразках води не виявлено. Можемо також стверджувати, що ціаніди також виключені. Перевірку на наявність цих речовин у приміщенні ми здійснювали на тому обладнанні, яке є в нашій області.

У ситуації розбиралася комісія з Київської держсанепідемслужби, каже чиновник. Їхній попередній висновок – безпосередньо у школі села Давидівка 25 вересня був контакт із якимсь джерелом забруднення.

-Загрози для мешканців села Давидівка не було, - зазначає Юрій Лесюк. - Тому що контакт із певною речовиною відбувся у стінах школи. Діти захворіли внаслідок перебування у школі. Усі діти і дорослі знаходяться під диспансерним наглядом сімейних лікарів. Ми провели повторні дослідження загального аналізу крові та сечі для всіх, хто перебував на стаціонарному лікуванні. Після того, як виписали останню людину, від мешканців села звернень про зміни у стані здоров’я не було. Школа ще також не відкрита, бо ми не знаємо причини. Коли з’ясуємо причину, буде засідання комісії і прийняте рішення. Результати дослідження мають надійти ближчим часом.
Оцінити матеріал:
(1 Голосувати)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення