Понеділок, 24 лютого 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

Віталій Мельничук: «Затягування підрахунку голосів дає можливість «замовникам» фальшувати вибори»

Віталій Мельничук: «Затягування підрахунку голосів дає можливість «замовникам» фальшувати вибори»
www.bukpravda.cv.ua
27 жовтня 2015 року Голова Чернівецької обласної організації ВО «Свобода» провів прес-конференцію з проблем затягування підрахунку голосів до обласної ради, а через це майже повсюдну відсутність громадського контролю за збереженням результатів голосування.

«Затягування підрахунку та можливість в непрозорий спосіб в закритому режимі приймати колективні рішення комісій дають час нечистим на руку керівникам ДВК (та їхнім замовникам) вносити корективи та подекуди до невпізнаності в протоколах змінювати результати волевиявлення виборців», - прокоментував Віталій Мельничук.

Також націоналіст наголосив на тому, що по області постало питання щодо недостовірности кінцевих виборчих протоколів. Районні територіальні комісії тотально і не по одному разу відправляють представників ДВК з протоколами на уточнення, ніби-то за неправильні дані. «Це все потрібно контролювати, бо в результаті можуть бути надто підозрілі цифри голосів» .

За даними паралельного підрахунку голосів «Свобода» до міської отимала близько 10-ти, а до обласної ради біля 8 відсотків. Більше 2 днів поневірянь результатів виборів до обласної ради «темними» коридорами територіальних комісій різних рівнів «доброзичливці» можуть змінити результат.

Наголошуючи на проблемах забезпечення результатів волевиявлення виборців в Чернівецькій області очільник свободівців області зазначив : « В районах дані протоколів до обласної ради опрацьовують надзвичайно повільно. Сам факт відсутності в обласній територіальній комісії на 13 годину сьогоднішнього дня жодної з місцевих територіальних комісій з районів області та Новодністровська дає всі підстави допускати наявність маси фальсифікацій».

«Ми пережили дуже важкі часи, в країні війна, а на даний час виходить так, що прорегіоналівські партії, за мовчазним спостеріганням теперішньої влади, знову можуть отримати владу і вкинути українське суспільство в черговий виток протистоянь та громадського хаосу» - додає у спілкуванні з журналістами свободівець. Також Віталій Мельничук наголосив: «Ми звертаємося до державницьких партій, правозахисних громадських організацій та засобів масової інформації зробити все можливе, щоб застерегти виборця про недопустимість підкупу та фальсифікації та не реально сприймати захмарні обіцянки про олігархічних партій. Будьте свідомі у своїх діях, адже всім нам жити у власній Державі».

Прес-служба Чернівецької обласної організації ВО «Свобода»
Оцінити матеріал:
(3 голосів)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...
Альфа-Банк UA CPL

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення