Середа, 19 лютого 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

Сокирянських в'язнів навчатимуть і даватимуть роботу

  Як інформує відділ взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи апарату облдержадміністрації, відбулося виїзне засідання обласної спостережної комісії до Сокирянської виправної колонії №67.

  На засіданні розглядалось питання щодо професійної орієнтації та перепідготовки засуджених, які перебувають у місцях позбавлення волі. За повідомленням начальника відділу Державної пенітенціарної служби в Чернівецькій області, налагоджена взаємодія між соціально-психологічним відділом установи, обласним та міським центрами соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та центрами зайнятості населення. Щоп’ятниці із засудженими молодіжного віку проводять зустрічі працівники відповідних соціальних служб. Зокрема, з метою виконання вимог Кримінально-виконавчого кодексу України щодо забезпечення засудженим доступності і безоплатності здобуття повної загальної середньої та професійно-технічної освіти та формування у них свідомого прагнення до участі у соціально-корисній діяльності, у загальноосвітньому навчальному закладі та навчальному центрі при Сокирянській виправній колонії створені всі необхідні умови для проведення повноцінного та якісного навчального процесу.

  З метою максимального залучення до навчання засуджених, які не мають середньої освіти, начальники відділень Сокирянської виправної колонії спільно з педагогами провели роз’яснювальну роботу. За її результатами склали попередні списки засуджених, які будуть залучені до навчання протягом 2012/2013 навчального року. Загалом планується залучити до навчання в загальноосвітньому навчальному закладі 130 учнів. Також для здобуття професії в навчальному центрі при виправній колонії протягом першого півріччя 2012 року залучили 140 засуджених за професіями муляр, столяр, токар, штукатур, електрогазозварник, пекар, машиніст каменерізальних машин, верстатник деревообробних верстатів.

  Окрім цього, для забезпечення права засуджених та ув’язнених на здобуття освіти в Чернівецькому СІЗО створено три навчальні класи. На кінець 2011/2012 навчального року в них закінчили навчання 26 осіб, з них 8 неповнолітніх. Про вжиті заходи щодо працевлаштування осіб, які повернулися з місць позбавлення волі доповіла заступник директора Чернівецького обласного центру зайнятості. За оперативними даними впродовж січня - липня цього року до обласної служби зайнятості за сприянням у працевлаштуванні звернулося 13 осіб, що звільнилися з місць позбавлення волі. Всього за звітний період соціальними послугами служби зайнятості скористалися 22 особи зазначеної категорії, з них 50% молодь, віком до 35 років.


  Впродовж цього року працевлаштовано чотирьох осіб, звільнених з місць позбавлення волі, у тому числі одну особу на дотаційне робоче місце. Загалом з 22 осіб, звільнених з місць позбавлення волі, які скористалися послугами служби зайнятості, 63,6% мають середню освіту. Обласна спостережна комісія за результатами виїзного засідання винесла пропозиції щодо удосконалення професійної освіти серед засуджених та їх культурно-професійного розвитку.
Оцінити матеріал:
(5 голосів)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...
Альфа-Банк UA CPL

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення