Понеділок, 04 липня 2022p.
Оксфорд Медікал варикоз

В одному з районів хочуть увіковічити ім’я буковинця, який загинув під Маріуполем

Героїв повинні пам’ятати тисячоліттями

За ініціятиви свободівців Буковинського осередку було подано звернення до Хотинської районної та міської, а також Чернівецької обласної рад, з наполяганням увіковічити ім’я націоналіста Олександра Коваля, який загинув 1-го січня 2016 року під Маріуполем.

Зокрема, пропонується іменувати школу, у якій він навчався, а також одну з центральних вулиць міста Хотин (назва якої має ознаки тоталітарного минулого) в честь бійця. Також, на рівні міста, району та области передбачити та реалізувати культурно-мистецькі, спортивні та національно-патріотичні заходи в честь Олександра Коваля, цьогоріч та в подальшому.

«Сашко завжди намагався зрозуміти високі матерії суспільства, але не часто його активна життєва позиція та відчуття справедливості отримували розуміння в оточуючих, зокрема й у його рідному Хотині» - коментує депутат-свободівець Чернівецької обласної ради, Віталій Мельничук.

Нагадаємо, що Сашко Коваль був одним з активних учасників Революції Гідности, а з настанням повноліття, пішов добровольцем на фронт. «Він ніколи не ховався за спини побратимів, завжди чітко усвідомлював, що захист своєї Держави – найвагоміший внесок у житті» - згадують друзі бійця.

«Вважаю за потрібне на всіх рівнях, в тому числі й на рівні міста Хотин, запланувати та реалізовувати заходи, що стосуватимуться підняття духовних, культурних і патріотичних настроїв. За життя, Сашко завжди намагався розвивати здоровий дух і тілі молоді, організовуючи вишколи в Хотині та заходи такого типу. Вважаю обов’язком відновлювати те, що задумав юний боєць. Вірних синів України повинні пам’ятати, не роками – тисячоліттями» - додав Віталій Мельничук.

Прес-служба Чернівецької обласної організації ВО «Свобода»
Оцінити матеріал:
(1 Голосувати)


...

Коментарі


Оцінити коментар! -1 ?
Герой - це той, що вчинив подвиг. У чому полягає подвиг цього малолітнього дебіла? Не хотів вчитися, працювати, а хотів пригод та яскравих відчуттів. Тому поїхав мойданити. Наслідки усім відомі: зубожіння населення та жирування олігархів, гривня впала утричі і далі падає. Потім цей дурнуватий "націоналіст" поїхав на війну, де необачно висунув свою дурну голову і отримав кулю снайпера. То який тут подвиг?
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +2 тренер игорь
вот ты настоящий герой, сидя на диване мистер вопросительный знак, который не стоишь его ногтя
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення