Неділя, 05 липня 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

Переселенці з Донбасу можуть продовжувати свій життєвий розвиток на Буковині завдяки допомозі ЄС

«29 лютого 2016 року, як свободівець, заступник Голови Чернівецької обласної ради взяв участь в роботі круглого столу «Можливості становлення бізнесу внутрішньо переміщеними особами та кооперація з місцевим бізнесом у Чернівецькій області». Захід, який ініціювала Голова громадської організації «Донбас український» Світлана Шиян проходив на базі Чернівецького міського центру зайнятості.

В роботі круглого столу брали участь представники громадськості, журналісти, роботодавці, представники міської, обласної рад та учасники проекту «Покращення умов життя та соціальна адаптація внутрішньо переміщених осіб у Чернівецькій області». Обласна рада ще в 2015 році підготувала, виграла і успішно реалізовує цей проект на території Чернівецької області.

Організатори озвучили, що сьогоднішній захід є по суті підведенням підсумків проведеного впродовж вересня-листопада етапів проекту. Саме завдяки цьому проекту, на який було виділено 300 тис. Євро, відремонтовано два житлових будинки в Глибоцькому та Заставнівському районах.

З тих, хто озвучив реалізацію свого бізнесу в Чернівецькій області, за підтримки Європи запам’яталися Олексій та Марина. Олексій на Донбасі займався ремонтом різного роду кранів. Саме цей бізнес-проект вирішив реалізувати на Буковині. Найскладніше Олексію було все ж таки отримати відповідне обладнання, яке з Донбасу в Чернівці вже повернути не було можливості. За підтримки Євросоюзу, початкові агрегати для роботи були отримані. Вміння та професійні навички є, тому поле діяльності вже розширюється. Насправді, в організаціях та фірмах є дуже багато різного роду кранового технічного обладнання, яке вже роками не працює. Тому хлопець завдяки власній справі \ допомагає чернівецьким та буковинським підприємцям.

Пані Марина створила промокомпанію «Українські витрибеньки» та через інформаційний простір поширює інформацію про можливості та досвід у наданні різного роду послуг та реалізації товарів.

Дуже важливо, щоб інтеграція українців, які приїхали з Донбасу на Буковину для постійного проживання, проходила природнім чином і стала яскравим позитивним доповненням в бізнес, культурну та соціальну сферу міста Чернівці та області загалом».

Віталій Мельничук, заступник Голови Чернівецької облради
Оцінити матеріал:
(1 Голосувати)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення