Вівторок, 19 січня 2021p.
Оксфорд Медікал проктолог

На Путильщині напередодні «Полонинської ватри» розпочали латати дороги (фото)

Дороги Путильського району – як болячки, про них теж можна говорити без кінця.

Особливо розмови пожвавилися напередодні «Полонинської ватри». З роками у гуцулів виробилася така традиційна прикмета: якщо в Путилі свято – значить, хоч трохи підлатають дорогу. Не те щоб за два роки на головну артерію не кидали асфальту зовсім, але напередодні торжества жителі Путильщини чекають більшого. Та чи варто?

Станом на середу, 4 травня, у Підзахаричах почали здійснювати ямковий ремонт, - каже начальник філії «Путильський райавтодор» Сергій Пукало. – Техніка рухатиметься у напрямку до Путили і до свята, а то й швидше, дорожнє полотно з асфальтним покриттям поновлять. Однак, ямковий ремонт не треба приурочувати до певної дати, бо це планові весняні роботи. Паралельно продовжуємо ремонт гравійних доріг у напрямку сіл Шепіт та Руська.

Добре знає про стан наших доріг начальник Служби автомобільних доріг у Чернівецькій області Ігор Гах. У телефонній розмові посадовець прокоментував проблему так:

- До цього часу ремонтні роботи не ризикували проводити, бо не сприяла погода. А нині, коли вона налагоджується і запрацював асфальтно-бетонний завод в області, дорожники приступили до роботи. Однозначно, це здійснення ямкового ремонту, бо для повноцінного покриття асфальтом джерел фінансування немає.

Також Ігор В’ячеславович додав, що близько 20-ти мільйонів гривень з перевиконання доходів митниці цього року спрямують на ремонт двох ділянок у Мариничах та Хоровах. Зараз по об’єктах тривають проектні роботи, має відбутися тендерна процедура і десь у серпні, якщо, звичайно, буде фінансування, закипить робота.

Голова районної державної адміністрації Микола Савчук сказав, що латка на латці й попереднє недотримання технології асфальтоукладання – це не тієї якості ремонт, якої мав би бути. Але маємо що вже маємо. Звичайно, ремонтуватимуть проблемні ділянки дороги і після 29 травня, але після завершення роботи з документацією.

 Так співпало, що цього року Україна вшановує 75-ту річницю з дня народження відомого українського кіноактора та кінорежисера Івана Миколайчука. Тому, за словами Миколи Петровича, ми не можемо вимагати чогось більшого, адже значні кошти, за рішенням Уряду, будуть спрямовані на батьківщину митця, в село Чорторию.

Якби по дорогах Путильщини їздили тільки легкові автомобілі, то вона б ще служила, а під тягарем важковагового транспорту та під дією кліматичних перепадів швидко руйнується. Але, якщо говорити відверто, каже голова райдержадміністрації, то асфальту в районі немає! То – полатана ґрунтова дорога.

- Сподіваємося, що прийдуть кращі часи, а поки вдалося відстояти позицію, щоб дороги державного значення Чернівці-Криворівня та Чернівці-Руська не перевели у дороги місцевого значення, - констатує Микола Савчук. – По-перше, це було б нелогічно, адже коли відкриють переїзди у Шепоті, то це мала б бути дорога міжнародного значення. А по-друге, бідні місцеві бюджети не змогли б утримувати їх жодним чином. До прикладу, 700-800 тисяч гривень із держбюджету – це невелика сума, яку нам виділяють на ремонт доріг, а для місцевого бюджету ця цифра непідйомна.

Рік від року люди сподіваються кращої дороги, але даремно. Про який туризм чи інвестиції може йти мова, якщо до нас не дістатися? Як може і надалі славитися Гуцульщина, якщо асоціюється з жахливими дорогами? Запитань безліч, а відповідь одна – немає грошей.

І, до речі, в середу, 4 травня, в обід, у Підзахаричах пройшов дощ. Роботу на дорозі призупинили, але ненадовго. Парадокс виходить: дотепер погода не сприяла, а відтепер сприяє…

Марина ЮРЧЕНКО. До теми

Навіть у далекому 1976-му році дороги та деякі вулиці Путили були в неналежному стані, а наші колеги-журналісти уміли влучно це підкреслити. Змінилася влада, підхід до роботи, набрав різких обертів технічний прогрес, а дороги як були нікудишні, так і залишилися.

Ех, дороги!

Скільки не думали ремонтники, скільки не мудрувала Путильська селищна Рада, скільки не списували грошей на ремонт проїжджої частини по вулиці Мєшкова, та віз залишився на тому ж місці: вибоїни, каміння, ярки – глянути страшно, не те що їхати по такій дорозі.

Колись по боках проїжджої частини побудували тротуарчики. Та відколи забули комунгоспівці про впорядкування вулиці, тротуари поступово перетворюються на стадо двогорбих верблюдів.


Фото

Оцінити матеріал:
(1 Голосувати)


...

Коментарі


Оцінити коментар! 0 Жорж
Подобные ремонты дорожных работ, чем то похожи на натягивание старым мусульманином шкурки на головку члена. Шкурка, как бы есть, но она обрезана муллой. А закрыть надо, старое и стынет. Так и у дорожников. Мулла-Яценюк, вспомнив свою веру, обрезал финансирование Черновицких дорожников под корень. Дорожники, понимая, что дороги надо ремонтировать, тянут "шкурки" финансов и создают видимость ремонтов. Чаще всего, к "шкуркам" относятся более-менее нормальные подрядчики, которые не зная "национальности " хозяев дорог, поддаются и натягиваются. Потом, сверкая голым задом, бегают к заказчику и пытаются забрать хотя бы свое, вложенное в проклинаемые уже ими, дороги. А Яценюк (Гройсман), "строя лыбу", делят по депутатским карманам 60-75миллиардов дорожных денег.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення