Вівторок, 17 вересня 2019p.
Оксфорд Медікал проктолог

Губернатор Буковини зустрівся з державним секретарем з питань румунів звідусіль (фото)

14 червня, відбулася зустріч голови обласної державної адміністрації Олександра Фищука з державним секретарем з питань румунів звідусіль Міністерства закордонних справ Румунії паном Петре Гураном.

Сторони обговорили питання співпраці в рамках транскордонних проектів наголосивши на важливості розвитку в контексті єдиної європейської спільноти. Також посадовці обох країн обговорили хід впровадження реформ освіти та охорони здоров’я на місцевому рівні. «Український народ визначив вектор свого розвитку – це європейський вектор, - зазначив голова обласної державної адміністрації Олександр Фищук. – Наразі Україна проходить шлях реформ. Вони не бувають ідеальними, але важливо, щоб вони максимально відображали потреби людей».

У свою чергу Петре Гуран зазначив, що Румунія підтримує Україну на шляху реформування та бажає щоб зміни, які відбуваються в Україні, максимально відображали права та свободи людини та громадянина.

«Між Чернівецькою областю та Румунією було багато спільного історичного минулого, - зазначив державний секретар з питань румунів звідусіль Міністерства закордонних справ Румунії пан Петре Гуран. - Ми розуміємо, що якщо буде добре у сусіда, то буде добре і у нас, тому зацікавлені у проведенні реформ в Україні».

Олександр Фищук подякував Румунській державі та народу за підтримку України в час, коли на Сході тривають військові дії. Сторони згадали страхіття Другої світової війни, в якій постраждало населення обох країн та запевнили один одного в тому, що докладатимуть всіх зусиль задля недопущення подібної ситуації в майбутньому.

Фото

Оцінити матеріал:
(1 Голосувати)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...
Альфа-Банк UA CPL

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення