П'ятниця, 18 вересня 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

На сесії облради у Чернівцях депутати дозволили користуватись надрами трьом підприємствам

На позачерговій сесії Чернівецької обласної ради трьом підприємствам погодили дозвіл на надання надр у користування.

За відповідні рішення проголосували депутати на сесії.

Два підприємства отримали дозвіл на видобування глини, одне - мінеральної води.

ТОВ "Кадуба" з метою розробки (видобування) глин Рукшинського родовища отримало дозвіл на розробку родовища на території в 6,2га (ліцензійна площа родовища), яке розташоване в селі Рукшин Хотинського району. Розробка здійснюється відкритим кар'єрним способом. Запасів сировини за прогнозами є на понад 20 років. Нагадуємо що раніше спецдозвіл ТОВ отримало в 2004 році на 10 років. Директором ТОВ "Кадуба" є Данилюк Григорій Васильович.

ПП "Черленівський цегляний завод" з метою геологічного вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку з подальшим видобуванням глини на Черленівському родовищі отримав дозвіл на розробку родовища на території в 7,5га, яке розташоване в селі Черленівка Новоселицького району. Очікуваний видобуток глин на рівні 2 тисяч кубометрів. Директором ПП "Черленівський цегляний завод" є Фокша Валентин Трофимович.

ТОВ "Зеленецьке" з метою розробки (видобування) мінеральних лікувально-столових підземних вод Зеленецького родовища (свердловина №3), розташованого в селі Зелена Кельменецького району. Підприємство планує в рік видобувати 15,12 тисяч кубометрів, у т.ч. для розливу (виробництва товарної продукції) - 5,82 тисячі кубометрів. Промислово фасувати воду будуть під маркою "Зеленчанка". Директором ТОВ "Зеленецьке" є Чижевський Г.Г.
Оцінити матеріал:
(2 голосів)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення