Неділя, 03 липня 2022p.
Помилка
  • JUser::_load: Unable to load user with id: 62
Оксфорд Медікал варикоз

Галиць відвідав лідера наукових розробок на Буковині - ТОВ «Тензор» (фото)

Вчора, 21 серпня, перший заступник голови обласної державної адміністрації Георгій Галиць побував на науково-виробничій фірмі «Тензор» .

Це підприємство створене у 1990 році на базі колишніх науково-дослідних відділів Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича. Основні напрямки його діяльності - розробка та виробництво спеціальних приладів для вимірювання енергетичних, радіометричних та фотометричних характеристик оптичного випромінювання в ультрафіолетовій, явній та інфрачервоній областях спектру.

Фірма «Тензор» є сьогодні провідним постачальником продукції на український ринок, вона також зміцнює свої позиції за кордоном - у Росії, Білорусії та Казахстані. Нині підприємство виробляє понад 30 різноманітних модифікацій оптоелектронної та термометричної продукції, а також вимірювальне і випробувальне метрологічне обладнання.

Фірма «Тензор» володіє власною виробничою, дослідною та акредитованою метрологічною базою, що дозволяє забезпечити повний цикл розробки, виготовлення, метрологічні атестації та перевірку пристроїв.

Минулоріч обсяг виробництва та реалізації продукції ТОВ «Тензор» склав 4,5 млн. грн.

Георгій Галиць
ознайомився з виробництвом, мав зустріч з його керівником Борисом Шабашкевичем, поспілкувався з працівниками і науковцями. Мова йшла, зокрема, про оновлення матеріально-технічної бази підприємства, розробку та впровадження нових видів конкурентоздатної продукції і розширення ринків її збуту.

Фото

Оцінити матеріал:
(1 Голосувати)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення