Понеділок, 17 лютого 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

На кордоні в два раза швидше оформлятимуть громадян і транспорт

На Чернівецькій обласній митниці відбулася робоча зустріч представників митних та прикордонних служб України – Молдови та місії EUBAM.

Під час обговорення результатів проведення експерименту сумісної роботи протягом шести місяців сторони проаналізували інформацію, отриману в результаті проведеного хронометражу пасажирами і транспортними засобами. Як повідомляє прес-служба митниці, учасники проекту зазначили про отримання позитивного результату.

Сторони відмітили, що основними досягненнями є: - зменшення часу оформлення громадян і транспортних засобів на 20% у порівнянні з початком експерименту; - покращення взаємодії між представниками всіх контролюючих служб; - можливість оперативного вирішення проблемних питань, які виникають в процесі пропуску громадян, транспортних засобів; - оформлення транспортних засобів та громадян по принципу «однієї зупинки»; - делегування повноважень транспортних засобів стороні в’їзду і як наслідок – підвищення рівня довіри обидвох сторін.

Представники місії EUBAM підтримали пропозиції про продовження дії пілотного проекту з метою в подальшому підвищення розвитку зовнішньоекономічної торгівлі та спрощення процедур перетину митного кордону.

Оцінити матеріал:
(1 Голосувати)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...
Альфа-Банк UA CPL

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення