Четвер, 09 липня 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

Відбувся показ промо-фільму про буковинські Карпати, який представлятиме Україну у Франції (фото)

Нещодавно, 21 жовтня у гірськолижно-туристичному комплексі «Мигово» відбулась прем'єра промо-фільму про гірські райони України – «Котилася торба … або зустрічі у просторі без меж», який буде представляти нашу державу на Фестивалі гірських професій, що відбудеться у місті Шамбері (Франція).

У фестивалі беруть участь країни, на території яких є гори, зокрема Румунія, Словаччина, Італія, Перу, Марокко тощо. А цього року, у листопаді, у заході візьме участь і делегація від України. Переглянути промо-фільм завітали його автори, представники крайової влади та громадськості, повідомляє прес-службі Чернівецької ОДА.

Гості заходу переглянули 30-тихвилинний фільм, який з'явився на світ завдяки завзяттю його авторів - колективу НТКУ «Чернівецька регіональна дирекція», зокрема журналістки Галина Комерзан. Цей фільм про українців, які проживають у гірській місцевості: про їхнє сьогодення, про роботу та свята, про звичаї, які вони перейняли від діда-прадіда та про новітні технології, а також зображується краса природи Карпат, самобутність культури їх мешканців, традиції, звичаї та кухня, притаманні гірської місцевості Буковини.

В.о. начальника відділу з питань туризму обласної державної адміністрації Володимир Фурдига подякував авторам фільму за те, що зуміли передати дух та колорит Українських Карпат, розповісти про працьовитих та талановитих українців-горян, про народні ремесла, особливості побуту людей, які проживають у мальовничій місцевості. «Вірю, що завдяки вашій невтомній праці та ентузіазму, Україна достойно дебютує на цьогорічному Фестивалі гірських професій», - зазначив Володимир Фурдига.

Представники команди, які долучилась до створення фільму – голова Вижницької районної державної адміністрації Руслан Сенчук, проректор з наукової роботи Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича Петро Фочук, доценту кафедри туризму Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича Жанна Бучко, співзасновник ГТК «Мигово» Сергій Герасимов, Заслужений артист України Микола Гакман, журналістка НТКУ «Чернівецька регіональна дирекція» Галина Комерзан та начальник відділу екологічної освіти національного природного парку «Вижницький» Катерина Стражир - зазначають, що перш за все хотіли представити Франції Буковину, як край з європейською історією, багатонаціональний, багатомовний, толерантний, щирий до гостей, але у першу чергу – український.

Фото

Оцінити матеріал:
(2 голосів)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення