Понеділок, 17 лютого 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

На Буковині судимих влаштовуватимуть на роботу

Спеціалісти Сторожинецького РЦЗ не залишають без уваги громадян, які не можуть на рівних конкурувати на ринку праці, а саме: осіб, котрі звільнилися з місця позбавлення волі та засуджених до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі.

Щомісячно керівник центру зайнятості бере участь у районній спостережній комісії Сторожинецької райдержадміністрації. Засідання проводяться з метою здійснення профілактики рецидивної злочинності та правопорушень серед молоді, що повернулася з місць позбавлення волі та здійснення заходів виховного впливу на неповнолітніх осіб, яких засуджено умовно.

Разом з кримінально-виконавчою інспекцією, центром зайнятості та районним центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді проведено груповий захід в навчальному класі Сторожинецького РВ УМВС в Чернівецькій області з громадянами, які засуджені до покарань не пов’язаних з позбавленням волі та перебувають на обліку в кримінально-виконавчій інспекції. У ньому взяли участь 53 особи. До присутніх із вступним словом звернувся інспектор КВІ Сторожинецького району ВДПтСУ в Чернівецькій області С.І.Єленюк, який представив засудженим доповідачів, ознайомив їх з метою та порядком проведення заходу.

Начальник відділу активної підтримки безробітних Сторожинецького РЦЗ О.М.Красовська надала присутнім інформацію про соціальний захист громадян цієї категорії, про можливість профнавчання та працевлаштування на заброньовані робочі місця, сприяння у відновленні в соціальному статусі повноправного члена суспільства, повернення їх до самостійного загальноприйнятого соціально-нормативного життя. З числа осіб, які відбувають покарання не пов'язані із позбавленням волі, були присутні чотири неповнолітні. Їм надано консультацію фахівця з вибору професії.

Головний спеціаліст Сторожинецького районого центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді О.І.Берчук провела роз’яснювальну роботу щодо здорового способу життя. Наприкінці зустрічі зроблено підсумок роботи та запропоновано й надалі проводити подібні заходи.

Оцінити матеріал:
(2 голосів)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...
Альфа-Банк UA CPL

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення