П'ятниця, 21 лютого 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

На Буковині кримінально-виконавча інспекція протидіє злочинності серед неповнолітніх (фото)

Вже протягом тривалого часу керівництво відділу Державної пенітенціарної служби в Чернівецькій області підтримує традицію проведення в одному з підрозділів кримінально - виконавчої інспекції області виїзної наради з підбиття підсумків діяльності КВІ та обміну позитивним досвідом.

30 серпня 2012 року на базі Вижницького районного підрозділу кримінально – виконавчої інспекції відбулась розширена нарада з залученням представників громадських і державних організацій, представників правоохоронних органів. В актовій залі Вижницької районної ради зібрався особовий склад 15-ти районних підрозділів інспекції.

Серед гостей: заступник голови Вижницької райдержадміністрації, голова спостережної комісії Тетяна Тирон, начальник дільничних інспекторів міліції Вижницького РВ УМВСУ в Чернівецькій області майор міліції Віталій Фартушняк, старший інспектор ДАІ Олександр Грамчук, директор Вижницького районного центру соціальних служб сім’ї, дітей та молоді Жанна Карлійчук, головний спеціаліст з питань оборони та мобілізаційної роботи з правоохоронними органами апарату Вижницької РДА Юрій Чорней.

Відкрив нараду старший інспектор з особливих доручень з діяльності КВІ відділу ДПтСУ в Чернівецькій області підполковник внутрішньої служби Руслан Кувіла, який у своєму виступі проаналізував стан взаємодії органів і установ виконання покарань області з територіальними органами внутрішніх справ, органами влади та місцевого самоврядування, громадськими та релігійними організаціями краю. Заступник голови Вижницької райдержадміністрації Тетяна Тирон довела присутнім про стан виконання спільних заходів відносно рішення обласної ради № 88?38/10 “Про комплексну програму профілактики правопорушень в Чернівецькій області на 2010 – 2012 роки.”

При цьому особлива увага була звернута на розділ 1.6. “Протидія рецидивній злочинності, зменшення кількості злочинів, вчинених особами засудженими до альтернативних видів покарань. Удосконалення роботи із соціальної адаптації осіб, звільнених з місць позбавлення волі”, адже вирішення цих питань потребують спільних і злагоджених дій пенітенціаріїв із представниками місцевої влади та самоврядування. Про спільні проекти інспекції з районним центром соціальних служб сім’ї, дітей та молоді розповіла директор Центру Жанна Карлійчук. Було зазначено, що в рамках співпраці пріоритетним напрямком є заходи по протидії та недопущенню розповсюдження рецидивної злочинності серед неповнолітніх та молоді.

На нараді були обговорені результати взаємодії правоохоронних органів при виконанні альтернативних видів покарань, опрацьовано механізм обміну інформацією, виконання доручень про приводи, проведення спільних індивідуально-профілактичної бесід і контролюючих заходів по місцю проживання засуджених, а також розглянуто стан організації розшукових заходів осіб, які ухиляються від відбування призначеного судом покарання без позбавлення волі та зникли з постійного місця проживання. Останніми роками, разом зі змінами до правил дорожнього руху, об’єм роботи інспекції значно зріс за рахунок виконання адміністративного стягнення у вигляді громадських робіт. Особливості виконання даного стягнення та проблемні питання, які виникають при цьому, являються актуальним предметом для обговорення колег.

Стан взаємодії Державтоінспекції з КВІ в районі при виконанні даного стягнення довів старший інспектор ДАІ ст. лейтенант міліції Олександр Грамчук. По завершенню доповіді по кожному із зазначених питань, присутні мали змогу висловити власну думку, запозичити позитивний досвід колег і спільно знайти рішення тих чи інших проблем. Під час наради здійснений аналіз службової діяльності підрозділів кримінально – виконавчої інспекції відділу ДПтСУ в Чернівецькій області протягом 8 місяців поточного року, розглянутий план роботи подальшої діяльності.

Прес – служба відділу ДПтС України в Чернівецькій області

Фото

Оцінити матеріал:
(4 голосів)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...
Альфа-Банк UA CPL

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення