Субота, 06 березня 2021p.
Оксфорд Медікал проктолог

Буковинські медики будуть вчитись у Франції та Швейцарії

За організаційного сприяння Українсько-французського медичного товариства, група медиків з різних регіонів держави відвідали Францію та Швейцарію (щоправда, власним коштом).

У їх числі були заступник начальника Головного управління охорони здоров’я ОДА Марія Поліщук та начальник управління охорони здоров’я Чернівецької міськради Ігор Незборецький. - Поїздка була дуже цікавою зокрема тим, що зараз у Франції теж відбувається реформування медицини, - каже М. Поліщук. – Порівняно з Україною, спільне те, що у Франції також будують більш розгалужену мережу сімейної медицини. Однак у складі їхніх ПМСД, окрім сімейного лікаря, є й педіатри.

Якщо в Україні внаслідок реформи система охорони здоров’я має менш централізованою, то у Франції, де вона дотепер розвивалася занадто хаотично, навпаки, її жорстко структурують. Зокрема, наразі там створюють щось подібне до наших управлінь. - Мене найбільше вразив бюджет охорони здоров’я Франції. Він складає 172 млрд. євро, - каже І. Незборецький. – Як кажуть, без коментарів. З-поміж іншого сподобалася система акредитації закладів охорони здоров’я Франції.

Це робить не галузеве міністерство, а цілком незалежна організація. Запам’яталися також відвідини штаб-квартири Всесвітньої організації охорони здоров’я у Женеві.

Оцінити матеріал:
(1 Голосувати)


...

Коментарі


Оцінити коментар! 0 Віктрія
а без помилок статті слабо писати??
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення