П'ятниця, 23 квітня 2021p.
Оксфорд Медікал варикоз

Селу Іспас на Буковині загрожує масштабна екологічна катастрофа?

Селу Іспас на Буковині загрожує масштабна екологічна катастрофа Селу Іспас на Буковині загрожує масштабна екологічна катастрофа
Селу Іспас на Буковині загрожує масштабна екологічна катастрофа.

Принаймні про це заявляють депутати Вижницької ОТГ, зокрема Олександр Клим, який каже, що до нього звернулися мешканці села Іспас з повідомленням про незаконне сміттєзвалище на території села.

За словами скаржників, спритні ділки копають в Іспасі глибокі рови, де за плату закопують відходи. Приблизна ціна оборудки – 50 гривень за куб сміття, або 5 гривень за мішок відходів. Одна з таких вирв розташована в заплаві річки Черемош, яка підтоплюється під час паводків чи повеней. А це в свою чергу створює небезпеку потрапляння отруйних речовин безпосередньо у води гірської річки.

 Мешканці Іспасу стверджують, що походження сміття – Коломия, Косів, Івано-Франківськ, адже саме з цих міст у смітті є товарні чеки. Буковинці переживають, що в котлованах можуть бути захоронені відходи не тільки побутового, але й промислового походження, зокрема хімічні й навіть токсичні. Відходи на вказані ділянки транспортують переважно в нічний час, вивантажують у спеціально підготовлені місця й негайно присипаються шаром ґрунту. Селяни остерігаються, що хімічні чи токсичні відходи несуть ризик тривалого зараження ґрунтів, ґрунтових вод і можуть спричинити екологічну катастрофу.

Всі документи і докази передали Чернівецькій обласній екологічній інспекції, яка має визначити обсяги завданої шкоди та характер відходів. 
Оцінити матеріал:
(3 голосів)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення