Вівторок, 21 вересня 2021p.
Оксфорд Медікал варикоз

Буковинські гуцули обурені тим, що з них зняли "гірську" доплату

Буковинські гуцули обурені тим, що з них зняли "гірську" доплату Буковинські гуцули обурені тим, що з них зняли "гірську" доплату
www.bukpravda.cv.ua
Мешканців Путильщини обурило те, що в рахунок мінімальної заробітної плати 3200 гривень включили 25 відсотків гірських.

Про це повідомляє Буковинська правда bukpravda.cv.ua з посиланням на заступника начальника управління соціального захисту населення Путилської РДА Фрозину Бевзан.

Тобто цю доплату у них фактично забрали, але на законодавчому рівні нарахування обумовили таким чином, що придертися ні до чого.

За словами заступника начальника управління соціального захисту населення Путилської РДА Фрозини Бевзан, у Законі України “Про державний бюджет України на 2017 рік “написано: “Якщо умовами оплати праці передбачено підвищення посадових окладів працівників, наприклад, за роботу в установах і організаціях, розташованих на території населених пунктів, яким надано статус гірських, за роботу в певних типах закладів, за роботу в шкідливих та важких умовах праці, то зазначене підвищення враховується до мінімальної заробітної плати”.

Водночас ніхто не відміняв Закон України “Про статус гірського населеного пункту”. Тому багато керівників підприємств та організацій району звернулися з цього приводу до президента, уряду та парламенту з вимогою внести корективи до відповідного законодавства.
Оцінити матеріал:
(2 голосів)


...

Коментарі


Оцінити коментар! 0 Rodneyassen
reduslim contatti telefonici
Rodneyassen
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення