Субота, 06 червня 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

В Кіцмані відкрили другу нитку водогону Лужани-Кіцмань (фото)

В Кіцмані відкрили другу нитку водогону Лужани-Кіцмань В Кіцмані відкрили другу нитку водогону Лужани-Кіцмань
Сьогодні, 15 березня, голова обласної державної адміністрації Олександр Фищук взяв участь у відкритті в місті Кіцмань другої нитки водогону Лужани-Кіцмань Чернівецької області.

Про це повідомляє Буковинська правда bukpravda.cv.ua з посиланням на Чернівецьку ОДА.

Олександр Фищук привітав кіцманчан та всіх присутніх з сьогоднішньою подією, наголосивши, що це ще одинважливий показник роботи органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, адже забезпечення населення області питною водою є одним з пріоритетних завдань, розв'язання яких є необхідним для збереження здоров'я, поліпшення умов діяльності та підвищення рівня життя населення.

«Діюча водопостачальна система міста зазнала суттєвого зносу, отже виникла необхідність у будівництві нової гілки водопостачання для жителів міста Кіцмань. Її будівництво розпочато ще в 2007 році в рамках реалізації програми «Питна вода України»: було прокладено 2,5 км трубопроводу із поліетиленової труби (25%), освоєно 1,453 млн. грн. з державного бюджету, - зазначив посадовець. – Проте у зв’язку з тим, що в подальшому впродовж 5 років кошти не виділялися, будівництво не продовжувалось».

«Прикметно, що в 2016 році, після відбору даного проекту для фінансування за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку, роботи по будівництву другої нитки водогону продовжено. На відповідні цілі виділено 7,55 млн. грн. коштів з державного та бюджету Кіцманської міської ради»,- відзначив керівник виконавчої влади краю.

Замовником будівництва виступило управління капітального будівництва Чернівецької обласної державної адміністрації, підрядником – ПП «Теплогазбуд» м. Рівне.

Даний захід дасть змогу зменшити втрати питної води при підйомі на 45% та забезпечить населення якісною питною водою. На сьогодні водогін пройшов всі випробовування та готовий до експлуатації.

Фото

Оцінити матеріал:
(1 Голосувати)


...

Коментарі


Оцінити коментар! 0 Іван
Дякуемо владі за те що дали води напитись сусідові, бо гріх недати води ,, а самі пєм залишки води від спиртовні.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! 0 Чернівчанин
Смішно читати про такі "здобутки" влади! Чиновники стільки награбовують, що вистачило б на водогони по всіх районах області! Слава Україні?
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! 0 Іван
Дякуємо владі що дали напитись води сусідові, бо гріх не дати води , а самі пийте відходи від спиртовні согодні і на майбутнє.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення