П'ятниця, 10 липня 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

На Буковині пільговим кредитом на житло скористались 130 молодих сімей

Як інформує департамент освіти і науки, молоді та спорту обласної державної адміністрації, під керівництвом заступника голови облдержадміністрації Віталія Темерівського відбулося засідання координаційної ради з питань молодіжної політики.

Під час засідання мова йшла про продовження дії Державної програми забезпечення молоді житлом на 2002 – 2012 роки. «Програмою пільгового кредитування молодих сімей області виділено майже 1,5 млн. гривень з державного, 300 тис. гривень – з обласного та 450 тис. гривень – з міського бюджетів. За 10 років таким кредитом скористалася 131 буковинська сім’я», – інформував в.о. директора регіонального управління державної спеціалізованої фінансової установи «Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву» Леонід Стальков.

За його словами, зазначена програма спрямована на створення додаткових умов для забезпечення житлом молоді, активізації інвестиційної діяльності у сфері житлового будівництва для молодих сімей та одиноких молодих громадян.

Пільговий кредит можуть отримати молоді сім’ї до 36 років, які перебувають на квартирному обліку. Під час координаційної ради також розглянуто питання щодо співпраці молодіжних громадських неурядових організацій з органами влади з метою поглиблення діалогу та розширення сфери їх діяльності. За підсумками засідання прийнято рішення підготувати та направити до Кабінету Міністрів України і Президента України листи-звернення з пропозицією продовжити дію Державної програми щодо забезпечення молоді житлом.

Оцінити матеріал:
(1 Голосувати)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення