П'ятниця, 13 грудня 2019p.
Оксфорд Медікал проктолог

Місто в місті. У Садгори буде власний герб

Місто в місті. У Садгори буде власний герб. Керівництво райради вирішило відновлювати традиції свого краю, розпочали із символіки.

Вже незабаром чернівчанам представлять герб Садгори, який діяв на цій території за румунської влади. Десятиріччя тому Садгора була районним центром і мала власну геральдику та всі адміністративні важелі, проте згодом її доєднали до Чернівців зробивши районний центр районом міста. Голова ж сад гірської райради вирішив відновити забуті впродовж років традиції та символи.

Юрій Бурега, голова Садгірської райради: «Ну ми десь стараємось мати якісь привілегії або якісь плюси невеликого міста і зберегти те автентичне, оте стержневе залишити у наших людей, у наших городян, в наших садгірча шоби воно залишилось надовго і щоб залишити своїм дітям». Юрій Бурега довго шукав бодай ескізи старого герба району і одного дня таки віднайшов. Це геральдика, яка була затверджена за румунів у 1934 році. На гербі зображені гори, троянди та брама, яка раніше знаходилась на територію району, проте згодом її зруйнували, а у 2008 році зробили нову за зразком автентичної.

Юрій Бурега, голова Садгірської райради: «Звичайно ми хотіли би мати такі автентичні атребутикина території сад гори. Хоча Нам цікаво, приємно і напевно що ми не будимо ініціювати і створювати сепаратистських прицендентів але щось своє автентичне ми хочемо мати» Голова сад гірської райради планує долучити до вдосконалення символіки істориків, аби зробити герб Садгори за всіма правилами, єдине в чому Юрій Бурега не вагається так це в тому, що на новому гербі повинен бути український тризуб.

Дар’я Товпіч. Телеканал "Чернівці".

Оцінити матеріал:
(2 голосів)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...
Альфа-Банк UA CPL

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення