Четвер, 24 травня 2018p.
МОРЕ ГРОШЕЙ UA
Loading...
Оксфорд Медікал проктолог

Керівник митниці Салагор підозрює, що підприємство з Буковини продовжує експортувати м’ясо до Росії

Підприємство з Буковини продовжує експортувати м’ясо до Росії Підприємство з Буковини продовжує експортувати м’ясо до Росії
Підприємство "Свіженька" у значних обсягах експортує м’ясо телятини до Білорусі, і, ймовірно, продовжує торгівельні зв’язки з Російською Федерацією.

Про це повідомляє Буковинська правда bukpravda.cv.ua з посиланням на керівника Чернівецької митниці ДФС Миколу Салагора, який оприлюднив своє звернення від 13 березня 2017 року до в.о. прокурора Чернівецької області Ігоря Мустеци.Зокрема, Салагор повідомив, що ТОВ "Свіженька", яке зареєстроване у селі Тарасівці Новоселицького району Чернівецької області, упродовж 2016 року експортувало до Білорусі понад 1 млн 700 тис тонн м’яса яловичини, а починаючи з січня 2017 року - понад 144 тис тонн.

"У 2015 році вивезення м’яса даним підприємством здійснювалося до Росії, а в 2016 році ТОВ "Свіженька" почало здійснювати вивезення товару до Білорусі на підставі зовнішньоекономічного договору, укладеного з ООО "Велес-Мит" (Мінська область, м. Молодечно), проте розрахунок за даним договором здійснюється у російських рублях", - йдеться у тексті листа за підписом Салагора.

Керівник митниці вважає, що це "може вказувати на те, що ТОВ "Свіженька", з використання схем приховування, продовжує торгівельні зв’язки із суб’єктами Російської Федерації".

"Вважаю, що торгувати з тим, хто вбиває наших співвітчизників - неприпустимо. Якщо ми воюємо за власну територіальну цілісність та суверенітет, то ніяких економічних стосунків з ворогом бути не повинно", - йдеться у листі.

Згідно з інформацією з реєстру фізичних і юридичних осіб, керівником ТОВ "Свіженька", яке займається виробництвом м’яса, є Лупуляк Олександр Миколайович. Станом на 1 квітня 2017 року підприємство має податковий борг у розмірі 518 тисяч гривень.
Оцінити матеріал:
(1 Голосувати)


...

Коментарі


Оцінити коментар! +2 ДИРЕКТОР Свiженьки
А я подозреваю Салогора в прикрытии контрабанды через п/п Порубное-Сирет
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +2 Михайло
А вивозити ліс тим самим знищуючи нашу природу для Салагор це нормально. Я цього злочинця знаю добре і на справді у нього не є проблема у Росії, а проблема що йому відкати перестали давати фірма з м'ясом. Салагор є організатором контрабанди та найдорожчим хабарником нашого краю. Я тобі Коля обіцяв, що звільню тебе, так що чекай..., ну і лікуйся :)
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...
Альфа-Банк UA CPL

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення