Субота, 11 липня 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

На Буковині перевірили, як харчують дітей у школах і садках (фото)

На Кіцманщині перевірили, як харчують дітей у школах і садках На Кіцманщині перевірили, як харчують дітей у школах і садках
Моніторинг якості харчування у школах та садках району провела комісія районної ради.

Про це повідомляє Буковинська правда bukpravda.cv.ua з посиланням на Вільне життя.

Як повідомляли раніше, нещодавно розпочала перевірку якості харчування дітей у школах і садках робоча комісія з числа депутатів районної ради, представників Держпродспоживслужби в Кіцманському районі, відділу освіти, молоді та спорту РДА.

Під час моніторингу комісія, яку очолив заступник голови районної ради Іван Гулей, відвідала 15 об’єктів, де здійснюється харчування учнів загальноосвітніх навчальних закладів та вихованців садків. У деяких з них харчування повністю забезпечує ПП «Мегакрокус». Протягом кількох останніх років підприємство вигравало тендери на харчування учнів багатьох шкіл Кіцманського, Заставнівського районів та м.Чернівців. У цьому ж році «Мегакрокус» виграв тендер на харчування дітей тільки пільгових категорій, оскільки лише їм надають обіди за державний кошт. Тож у деяких школах нашого району за рішенням батьків всіх інших діток харчують місцеві приватні підприємці.

Спеціалісти Держпродспоживслужби, які ввійшли до складу комісії, перевіряли дотримання санітарно-гігієнічних вимог, якість продуктів та умови їх зберігання. Не менш важливі аспекти надання харчування — це наявність рукомийників біля їдальні та мила, стан поверхні обідніх столів, дотримання рецептури, меню, вагових норм. На усе це звертали увагу та вказували працівникам харчоблоків на недоліки.

Так доводилося бачити, як в одному приміщенні на підлозі знаходилися підгнилі буряки, а поруч у відкритій каструлі охолоджувалося молоко. Часто працівники кухні не дотримуються правил товарного сусідства у холодильниках та морозильних камерах, відсутня супровідна документація до кисломолочних та м’ясних продуктів, не всюди належною мірою використовуються засоби особистої гігієни та дезінфікуючі. Майже у всіх навчальних закладах є проблема із забезпеченням посудом: дітям дають надбиті і надщерблені тарілки та кружки. Як розповідали директори навчальних закладів, вони неодноразово зверталися з цього питання до підприємця, який надає харчування. Частину посуду в деяких закладах і справді було оновлено, як, наприклад, у Неполоківській школі, однак цього недостатньо.

Чимало їдалень та кухонних блоків, устаткування відверто застарілі, і не відповідають санітарним нормам та естетичним вимогам. Власними зусиллями про затишок у їдальнях подбали у Кіцманському, Мамаївському №2, Лужанському, Неполоківському ЗНЗ, де і достатньо простору, і світла, і покриття столів повністю відповідає нормам, тобто їх зручно мити теплою водою з милом.

Прикро, що не завжди контролюють у школах асортимент буфетної продукції. Так у Суховерхівському, Лашківському, Дубівецькому, Лужанському ЗНЗ не був погоджений перелік продукції, що реалізовується дітям, у кількох з них виявлені ласощі з простроченим терміном придатності або взагалі його неможливо встановити.

Загалом же, за словами фахівця відділу контролю за дотриманням санітарного законодавства управління Держпродспоживслужби в Кіцманському районі Оксани Палагнюк, вказані порушення є характерними для більшості закладів, де харчують дітей. А причину вбачає у тому, що за період дії мораторію не здійснюється контроль цією службою на приватних та державних об’єктах, оскільки перевірки заборонено.

За висновками спеціалістів, найбільше порушень виявлено у Суховерхівському ЗНЗ, не набагато менше їх у Кліводинському та Дубівецькому загальноосвітніх навчальних закладах. Найпоширеніші недопрацювання — це відсутність засобів особистої гігієни біля рукомийників перед входом в їдальню (рушники та мило), продукти без супровідних документів, що посвідчують їх якість, не впорядковано інвентар, розділочні столи в харчоблоці використовуються не за призначенням. Трохи краща ситуація в Оршівській та Кіцманській школах, а найменше порушень у Мамаївському №2 та Лужанському ЗНЗ. І тільки щодо Неполоківської школи спеціалісти Держпродспоживслужби написали висновок «усунено всі недоліки за результатами попередньої перевірки».

Якщо школярі ще мають вибір між тим, чи купити обід у їдальні, чи булочку в буфеті, чи прихопити бутерброд з дому, то вихованці дитсадків змушені протягом дня їсти те, що їм подають. Тому саме до роботи кухні у дошкільних установах була найпильніша увага під час моніторингу харчування.

Загалом у чотирьох обстежених закладах порушень було не дуже багато, однак членів комісії насторожив спосіб зберігання продуктів, недотримання товарного сусідства, прийом рибних, м’ясних, кисло-молочних продуктів без супровідних документів, без етикетки виробника та терміну придатності, як це зафіксовано у Лашківській та Суховерхівській дошкільних установах.

Як наголошують в управлінні Держпродспоживслужби, виявлені недоліки можуть призвести до непередбачуваних наслідків та захворювань дітей на гострі кишкові інфекції, отруєння та інше, що є порушенням.

Безумовно, про якість харчування свідчить передусім те, чи їдять діти ту їжу, яку готують кухарі. У цьому ракурсі особливо виділялися з-поміж інших Лужанська та Мамаївська №2 школи, де аромати свіжої випічки, здоби, першої та основної страв наповнювали коридори та їдальню, а школярі поспішали пообідати, жваво розкуповували булочки, рулети та кекси.

Зокрема, в Лужанській школі займається постачанням їжі підприємець Наталя Смерека, батьки якої Ілля Денисович та Орися Денисівна Одовійчуки вчителювали у цій школі і тепер допомагають дочці в організації харчування. Їх добре знають педагоги та учні, вони знають дітей і їх батьків, тож і відповідальність відчувають вищу, адже щодня дивляться в очі своїм односельцям. Меню тут по-домашньому просте і ситне. Щоб забезпечити їдальню столами, посудом, інвентарем, подружжя колишніх вчителів взяло кредит у банку. Тому зала, де обідають діти, і кухня повністю пристосовані і відповідають санітарним вимогам. Приємно було побачити на одному зі столів харчового блоку розкатане здобне тісто, готове стати рум’яною випічкою. У Лужанському ЗНЗ, так само як у Мамаївському, постійно харчується велика кількість учнів. Батьки виділяють певну суму грошей на харчування своїм дітям, і впевнені, що дитина протягом учбового часу гарантовано отримає смачний і корисний обід, чого, на жаль, не можна з впевненістю сказати про всі навчальні заклади району. А попит на гаряче харчування робить прибутковою справу для підприємців, які в свою чергу зацікавлені працювати на перспективу.

Результати перевірки і висновки експертів будуть винесені на розгляд постійної комісії районної ради з питань охорони здоров’я, материнства і дитинства, яка ініціювала проведення моніторингу.
Оцінити матеріал:
(2 голосів)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення