Четвер, 26 листопада 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

На Буковині люди скаржаться на підприємця, який влаштовує "казантип" у них під вікнами (фото)

На Буковині люди скаржаться на підприємця На Буковині люди скаржаться на підприємця
На Буковині люди скаржаться на підприємця, який влаштовує "казантип" у них під вікнами.

На редакційну пошту "Буковинської правди" надійшло звернення від Валентина Сіма, який надіслав колективне звернення до очільниика поліції Буковини Сергія Пілігріма, де люди скаржаться на підприємця з міста Новоселиця.

Публікуємо колективне звернення без цензури мовою оригіналу.

Шановний Сергій Вікторович ! 
Звертаємось згідно ст. 5 «Про звернення громадян» та просимо Вас ласкаво, допомогти терміново останнім до кінця . І просимо забезпечити , таким чином , прозоре та належне правосуддя . У право охоронному полі вашого відомства. Щодо захисту наших прав та свобод , саме від того беззаконня і корупції по незвичній темі «відпочинку в дома » Отже оперуючи ст. 5 , 6 «Про інформацію» маємо право, бути почутими у нашій проблемі громадськістю , у засобах масової інформації. Для того , щоб нас краще почули та зрозуміли ту безвихідність і наш біль та страждання , які маємо нині . По темі щодо не добросусідства та життя простих людей, біля бізнесу панів . Саме поряд з банкетними барами та ресторанами, заможних місцевих «олігархів» , і там діють свої порядки . Де дана проблема не поодинока та зараз дуже стала актуальна. Та має право на обговорення з потерпілими по даній справі.

Де сподіваємось що ви особисто як професіонал свого правоохоронного відомства . Дотримуєтесь Законів України «Про національну поліцію» ст. 7 щодо «дотримання прав і свобод людини» Саме для здійснення наразі правоохоронного втручання, за службовою необхідністю .

І воно має зараз негативне відношення насправді для громадськості в нашому регіоні. Зокрема в нашому місті, Новоселиця . Яке полягає також у не виконання та не дотриманні, статей та законів працівниками поліції . Де місцева влада , це тільки назва зараз, та насправді її немає, вона відсутня для громади . І працює зараз тільки на себе та на свої «кишені» у самоврядуванні . Де відповідно у багатьох соціально- важливих питаннях їх просто не має в наших проблемах , як і в цьому питанні наразі . Тому що цікавлять , незаконні прибутки тільки та «відкати» , бідні, їм не цікаві зовсім, хто розуміє.  

А щодо безпечного здоров’я громадян, та їх умов відпочинку, це місцеву владу мало бентежить . І гроші тільки вирішують ставлення до тебе щодо владних повноважень . Та по нашій справі , не взяли звісно до уваги: ст. 4 Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення» від 24 лютого 1994 року. Що врегульоване статтею 24 Закону за №4004 . Що реально впливає на наше здоров’я. Саме як на потерпілих по цій справі, даного колективного звернення. Від шкідливого шуму , що має місце в роботі банкетного закладу . Від підприємницької діяльності, підприємця , Іванова Валерія Миколайовича.
Це власник розважального місцевого бару, за риторичною назвою що має останній, це «Плакуча Іва» у м. Новоселиця.

Де допустимий рівень шумових децибел, не повинен за законом перевищувати 45-60 дицибел в їх роботі . Та три рази на тиждень, присутня інша реальність, сильного шуму, від акустичних систем цього закладу , саме після 22:00 години ночі . І страждає від цього неподобства багато народу, хто саме біля нього проживає, а це кілька вулиць навкруги цього бару . Де перевищення і порушення так званих децибел, мають місце від 90-150 дБ. де ця гучність прирівняна , до реактивного винищувача . Та хтось відчуває її постійно, у своєму помешканні, ліжку, власному подвір’ї . Та поки до цього не кому не було діла , та норми вище реально в декілька разів. Та зафіксовані завдяки відповідним технічним засобам, що проведена на електричних вимірах . науково-сервісною фірми «ОТАВА» Що дає нам таку законну можливість. Згідно статті 12 «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення» .

Де зайві децибели, є реальною загрозою для спокою здоров’я громадян по даній справі , вже роками мати дану не вирішену проблему під вікнами кожні вихідні, навіть частіше. І це відноситься також до проведення салютів, феєрверків, що несуть справжню тут небезпеку . Де ці дії, тут без будь якої згоди. Та на відстані 40 метрів від заправної станції, не кого не бентежать, а владу в апріорі .

Тому вже не можуть бути нами не поміченими від шуму та небезпеки, на протязі тривалого часу такого неподобства декількох сотень людей. Що підтримали це звернення зараз до Вас у підписах, в кінці даного відкритого листа . Отже таким чином, орієнтуючись на пункт 26 ч 1 ст. 10 Закону України «Про міліцію» , остання зобов’язана забезпечувати додержання тиші . Де на незаконні дії порушення вищезазначеної тиші , проходять частіше , через телефонні виклики на спецлінію 102 . Де ми як потерпілі , не одноразово , викликали чергову групу поліції, як і зазначено вище законодавством, дотримуючись законності. (документи додаються)

Та вона так і не знайшла свого місця за законом України, правду для людей, адже поліція каже не має повноважень, приватна власність . І не яким чином не впливає на порушників –підприємців відповідно . Що звичайно порушують вимоги законодавчих , та інших нормативно-правових актів. Щодо захисту населення від шкідливого впливу від музичного шуму, дана тема центральна у зверненні .
Саме статті 182 . Закону України «Про внесення змін до деяких актів України щодо захисту населення від впливу шуму»
Де виникли відповідні порушення законодавчих та інших актів та правил. Що не дотримується зовсім законністю та тим більше правоохоронним впливом .

Де дані порушення тягнуть за собою накладення адміністративного штрафу за законом. Від 15 до 30 неоподаткованих мінімумів доходів громадян . Повторне вже із конфіскацією звуко відтвореної апаратури, піротехнічних заходів. Інших предметів порушення тиші, від дії закону з 03 червня 2004 року.

Відповідно до закону Президента України . Та завдяки корупційним діям влади, поліції на місцевому рівні цього «пані-братства» відпочиває. Дані законотворення не мають реальної сили в Новоселиці зовсім реалізуватись . Що не відповідає таким чином першочергово, статті 3 Конституції України .

Де останньою визначено , що людина її життя і здоров’я, честь, гідність, недоторканість і безпека визнаються в Україні найвищою соціальною цінністю . Але тільки не на наших теренах брехні за наживу.

Адже гроші і корупція , найвища цінність сьогодні на Новоселиччині, а про простих людей зараз не думає зовсім не хто, в кого тут є владні повноваження. І це вам потрібно змінити у корні, своєю правоохоронною діяльністю. Саме цей шум беззаконня, змінити на громадську тишу та спокій. Заради та для людей , де є термінова необхідність, у сприянні законності даних дій.

PS. Отже як автор даного листа , та голова ініціативної групи до Вас пан генерал ! . Мешкаю з своєю родиною за 150 метрів від зазначеного закладу «Плакуча Іва» Та маю на вихованні трьох неповнолітніх дітей. Де здорового відпочинку просто на вихідних не має зовсім, всім нам.  Один з моїх синів на превеликий жаль тяжко хворіє в нас. Це Сіма Валентин Валентинович 25.02.2006 р.н. де документи додаються.

Він має небезпечну хворобу, це епелепсія. Де коли в твоєму домі справжня дискотека, тоді умов на одруження, не має у мого синочка вважаю точно, жодних. І коли ваза «дребезжіть» від децибел у серванті, якій може бути відпочинок після роботи ?

Як батько я мав розмови з власником даного бару Валерієм Івановим , щодо несумісності життя біля його закладу, та нас як сусідів. Де він відповів що платить гроші у податкову, та купив усіх посадовців у нашому місці з «потрохами» вже дуже давно.

Та йому до одного місця мої прохання та зауваження щодо моїх «байстрюків» , головне що в нього діти живі , здорові та заможні . І що мені не допоможуть знайти правду у цьому житті , адже він багатий та я бідний, тому певно думає, дурний .
І жити в тиші, як говорять вищезазначені закони України, це тільки написані на папері, та не діють вони в нашому житті.

Де дана особа підприємець, викупив приміщення автобусної станцію , залишивши у користуванні громаді, маленьку «коморку». Продавати білети там навіть тісно, саме міжнародного сполучення. Де умови автостанції відсутні повністю, її немає у районному центрі (фото додаються) . Та є реалізація головне, алкогольних сумнівних виробів. і звук як на пляжі в «Казантипі» . Де страждає від цього все наше місто, і це скажіть майже кожний про цих вуличках ФРЗП . І коли, саме комунальне майно купують за копійки. Коли тривають знущання такими діями. Відчувати це дуже складно, на душі та фізично ще більше біди, і серці болить за наше майбутнє.

Тому прошу Вас, відповідно зазначеному змісту:
1.  Сприяти законам, що можуть впливати на хід даного слідства , щодо штрафів та конфіскації апаратури яка порушує громадський порядок.
2. Перевірити законність державного акту і викуплених приміщень автобусної станції в м. Новоселиця.
3. Надати необхідну правову допомогу за рахунок чесних та не заангажованих дій місцевої поліції.
Оцінити матеріал:
(5 голосів)


...

Коментарі


Оцінити коментар! -16 Мила
это все туфта.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +16 Виспа
Закрывать надо эту лавочку , достал этот цыган крутить дискотеку всему городу . Привецтвую Валентин , пора ставить этих олигархов на место , [цензура]и . И пусть автостанцию возвращает , не все решают деньги
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +16 Майдодыр
Да что вы говорите отпиз....те Иванова и все дела он нчего не боится модный фраер денег много никто ему не страшен.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! 0 0027
Завали свое хлебало ублюдок.седня точно пизды выхватите.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +14 Мирча
Закрыть мразей вообще , хватит Иванову , наработал , пиз.....лец бизнесу , этот щеоеногайский может входить с Ивановым в долю за свадьбы , и нечего тут не поделать ...
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +18 Моро
Поддерживаю полностью ю , нельзя делать бизнес тем , что мешает отдыхать другим
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +14 0024
Почему друзья когда только "кнут"? и только в этом случае как " Отче наш " законы чтут .И уважать людей, их права , главного героя думаю , чуть чуть научит эта статья . Также надо будет быстро рядом ему возле бизнеса , построить автовокзал для людей в Новоселице . Или он автоматически переместиться в его белый зал для банкетов , и не кто не поможет Валера , не кто .....
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! -11 Лелик
Майдодир ето вас пиздить надо а то что музиканти звук тише не дают хозяин не виноват, и вместо того что би пиздеть здесь идите и с музикантами говорите, а пиздеть вас всегда успеють всех и скоро начнут так что акуратно на дорогах ходите а то всякое бивает, так что следите за розговорами ребята!!!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +9 0024
Ты уже сегодня можешь выхватить нормальных пиизды, будешь иметь рабочее место в палате ЦРЛ. Силёнок мало цыганье вонючее . То что есть бабло , этогого мало . Навалим так что ахренеете ..
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! -2 Лелик
Говорить все могут люди стараються делають все для вас что би ви могли прийти и отдыхать с детьми!! А вы полной фигней страдаете за спиной все говорить могут а прийти и сказать в глаза так вам кишка тонка!!! Лучше чем то полезним займитесь!! А хотите кавота пиздеть так берите и бейтесь головой об стену может ум в голову прийдет!! Человек для вас стараеться а вы только за спинами говорить можете!! 0024 Ты сначала подумай прежде чем писать что то!! А то в больнице места много и для тебя найдем!! Так что по окуратней с словами! А то зуби дорого вставлять!!!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! -11 Аглая
Придурки, его поощрять надл , он создаёт робочие места, а вам нехрен делать. Ходите и пиздите, и мешаете людям работать.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! -2 Юля
Ето кафе единственое где можно прийти и нормально отдохнуть еда вкусная чисто и хорошое обслуживанее! Всегда ради приходить и кушать там! А то что ви здесь пишете ето полная фигня... Ети люди только для нас стараються что би нам хорошо отдихать било! Задумайтесь и не занимайтесь глупостями!!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення