П'ятниця, 23 квітня 2021p.
Оксфорд Медікал варикоз

Буковину відвідала представник Генеральної ради депутатів округу Швабія Катарина Габеркорн (фото)

Буковину відвідала представник Генеральної ради депутатів округу Швабія Катарина Габеркорн Буковину відвідала представник Генеральної ради депутатів округу Швабія Катарина Габеркорн
Вчора, 12 червня, відбулась протокольна зустріч голови обласної державної адміністрації Олександра Фищука, голови обласної ради Івана Мунтяна, заступника голови обласної державної адміністрації Ігоря Богатирця, начальника управління міжнародного співробітництва та інвестицій облдержадміністрації Ганни Жебчук, Почесного консула Австрії у місті Чернівці Сергія Осачука із представником Генеральної ради депутатів округу Швабія Катариною Габеркорн.

Про це повідомляє Буковинська правда bukpravda.cv.ua з посиланням на Чернівецьку ОДА.

В рамках зустрічі Олександр Фищук зазначив, що в Чернівецькій області буде активізовано діяльність Інституту Буковинознавства при Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича, тож обласна влада сподівається на співпрацю між відповідними інститутами Швабії та Чернівецької області.

Голова облдержадміністрації висловив вдячність німецькій стороні за можливість перейняття досвіду фахівців Буковинського обласного центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів «Особлива дитина» у колег з реабілітаційних установ в містах Аугсбург та Кьонігсбрун в рамках візиту до Німеччини.

«Наші спеціалісти почерпнули чимало корисного у німецьких фахівців, тож їх досвід ми обов’язково намагатимемось впроваджувати і на Буковині. Нині вже підготовлено низку пропозицій щодо покращення реабілітації діток з особливими потребами, реалізація яких, переконаний, дасть позитивні результати обом регіонам», - зазначив посадовець.

«Також очікуємо на зустріч гостей з округу Швабія (Федеративна Республіка Німеччина), Департаменту Майєнн (Франція) та Сучавського повіту (Румунія), котрі приїдуть до Чернівецької області для участі в XVІ етапі юнацького футбольного європейського турніру та молодіжного культурного проекту в рамках Спільної заяви «Чотири регіони для Європи» 05-10 серпня 2017 року», - додав Олександр Фищук.

Керівник обласної виконавчої влади запевнив представника Генеральної ради депутатів округу Швабія, що буде докладено всіх зусиль, аби футбольний турнір та культурний проект пройшли на найвищому рівні. У свою чергу пані Катарина Габеркорн зазначила, що захід, який відбудеться 05 – 10 серпня 2017 року в Чернівецькій області – це ще одна приємна нагода відзначити 20-річчя співробітництва між регіонами - партнерами. Також вона зауважила, що з часу візиту буковинських фахівців до Німеччини Президент Ради депутатів округу Швабія Федеративної республіки Німеччина Юргена Райхерт відзначив динамічне пожвавлення співпраці між німецькими реабілітаційними установами та Буковинським обласним центром соціальної реабілітації дітей-інвалідів «Особлива дитина».

Сторони дійшли згоди щодо подальшої співпраці між регіонами, зокрема, в рамках підготовки та реалізації проектів у соціальній сфері, щодо розбудови доріг, обміну між сільськими та міськими головами, екологічної безпеки, протидії паводкам тощо.

Фото

Оцінити матеріал:
(1 Голосувати)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення