Середа, 19 лютого 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

На відновлення доріг Вашківці отримають майже 2,2 мільйони гривень

Вашківці Вашківці
www.bukpravda.cv.ua
Територіальні громади Чернівецької області на розвиток інфрастуктури отримають майже 62 мільйони з державного бюджету.

Про це повідомляє Буковинська правда bukpravda.cv.ua з посиланням на Чернівецьку ОДА.

Чернівецька обласна державна адміністрація завершила розгляд всіх проектних заявок, поданих об’єднаними територіальними громадами Буковини.

ОТГ області подали понад вісім десятків заявок, що стосуються розвитку інфраструктури.

Відтак, Чернівецька облдержадміністрація погодила всі проектні заявки майже на 62 мільйони гривень субвенції (61 935 900 грн.) 16 об’єднаних територіальних громад.

Варто зазначити, що розподіл коштів визначається за формулою і залежить від кількості сільського населення та площі території громади.

Найбільше заявок подала Сторожинецька міська рада, яка отримає 11,239 мільйони гривень. Зазначені кошти будуть використані на капітальний ремонт 18 об’єктів. Крім того, на виділені гроші місцева громада розробить генеральний план м. Сторожинець та побудує навчально-виховний комплекс зі спортзалом, а також придбає автогрейдер для одного з комунальних підприємств міськради Сторожинця.

Найдорожчими виявилися заявка від Чудейської ОТГ на капітальний ремонт – Н. Красношора місцевої дороги В. Петрівці 4 000 000 гривень та Рукшинської сільської ради Хотинського району на придбання спецтехніки для свого комунального підприємства (грейдер, трактор з причепом, щепобій та відвал) - вони отримають 3 539 400 гривень.

Вижницька та Сторожинецька міські ради для закупівлі спецтехніки отримають 2,5 та 2,3 мільйони гривень відповідно.

Також одним з найдорожчих інфраструктурних проектів цього року буде поточний ремонт доріг загального користування Вижницького району. На відновлення ділянок Вашківці-Карапчів, Вашківці-Замостя та Замостя-Слобода Вашківецька міська рада отримає майже 2,2 мільйони гривень. Крім того, на умовах співфінансування міськрада зі свого бюджету виділить понад 998 тисяч гривень.

Найпоширеніша стаття видатків – ремонт, будівництво та реконструкція доріг, будівель, приміщень та інших об’єктів. Проектів, пов’язаних саме з такими роботами – 74, з-поміж 81-ї заявки.
Оцінити матеріал:
(1 Голосувати)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...
Альфа-Банк UA CPL

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення