П'ятниця, 07 серпня 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

На Буковині у Дністрі виявили антиген вірусного гепатиту А

Дністер Дністер
www.bukpravda.cv.ua
З метою гігієнічної оцінки безпечності води та грунту в місцях масового відпочинку Державною установою «Чернівецький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» станом на 28.08.2017 досліджено 126 проб води за фізико-хімічними та за бактеріологічними показниками, 117 проб за паразитологічними показниками, 53 проби за вірусологічними показниками, 56 проб на холеру, а також 103 проби грунту за фізико-хімічними, бактеріологічними та паразитологічними показниками, 26 проб - за вірусологічними показниками.

Про це повідомляє Буковинська правда bukpravda.cv.ua з посиланням на Чернівецький обласний лабораторний центр МОЗ України.

За результатами лабораторних досліджень встановлено, що 16 проб води з р.Прут та 1 проба в районі рекреаційної зони м. Новодністровськ, а також 1 проба грунту в районі пляжу м.Чернівці не відповідали нормативам за бактеріологічними показниками,

3 проби річкової води не відповідали вимогам за фізико-хімічними показниками. В пробі води з р.Дністер в районі рекреаційної зони м. Новодністровськ виявлено антиген вірусного гепатиту А.

Моніторинг якості води та грунту з місць масового відпочинку області триває.
Оцінити матеріал:
(1 Голосувати)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення